دو دهه در این سرزمین خوانندگی کرده ام /باید کمرنگ شوم و یک عده دیگر پررنگ شوند
دو دهه در این سرزمین خوانندگی کرده ام /باید کمرنگ شوم و یک عده دیگر پررنگ شوند
قرار نیست ما تا آخر بمانیم ، اما سعی می کنیم کمرنگی را با حمایتمان از خوانندگان جوان پوشش بدهیم . باید کاری کنیم که افراد مستعد دیده شوند ؛ الان فرصت ، فرصت جوان هاست.

بهارستان آنلاین – رضا صادقی در آستانه برگزاری کنسرت خود در سالن VIP چمران کرج گفت : من و دوستانمان سعی می کنیم اتفاقات خوبی را در آینده به وجود بیاوریم ؛ همه ذهنمان معطوف به این است که بتوانیم به لحاظ موسیقیایی قشر جوان را آماده یک نگاه جدید در این عرصه کنیم که هم قشری که طرفدار موسیقی محترم است کارهایمان را بشنود و هم قطعات جوان پسند را به خوبی عرضه کنیم.

به گزارش بهارستان آنلاین ، این خواننده محبوب پاپ کشورمان در ادامه به کم شدن فعالیت هایش در عرصه موسیقی پاپ اشاره کرد و گفت: قاعدتا باید حضور ما در عرصه موسیقی کمرنگ تر از قبل شود. این اتفاق درستی است . در حال حاضر چهل سال سن دارم و دو دهه در این سرزمین خوانندگی کرده ام . الان باید کمرنگ شوم و یک عده دیگر پررنگ شوند. قرار نیست ما تا آخر بمانیم ، اما سعی می کنیم کمرنگی را با حمایتمان از خوانندگان جوان پوشش بدهیم . باید کاری کنیم که افراد مستعد دیده شوند ؛ الان فرصت ، فرصت جوان هاست.

صادقی در آستانه میلاد امام رضا (ع) درباره ارادتش نسبت به این امام اظهار کرد : هر ایرانی نسبت به اسم بزرگ امام هشتم (ع) یک عرق و حساسیت عجیبی دارد . من بچه بودم با مشکل جسمانی مواجه شدم . پدرم گفت من برای خوب شدن حالت ، تورا همه جا می برم ، بجز مشهد ؛ آنقدر امام رضا (ع) به ما حال خوب داده که نمی شود برای حال بد تو پیش امام رضا (ع) برویم . همیشه صحبت پدرم برایم سئوال بود . اما وقتی بزرگتر شدم به این نتیجه رسیدم طوری باشم که امام رضا (ع) دوستم داشته باشد.

صادقی در پایان درباره شعر قطعه پایبند گفت : این شعر اثر روزبه بمانی است این اثر یک اتفاق دلنشین بود ؛ چراکه اتفاقات زمان ظبط شعاری نبوده بلکه شعوری بود . همیشه در ذهن داشتیم که در هیچ بخشی از جمله آهنگسازی ، شعر ، خوانندگی و ….غلو صورت نگیرد و واقعیت احساسمان را بیان کنیم . خدا را شکر که به اندازه توان محدودمان کار را انجام دادیم و به دل بعضی ها نشسته است.

انتهای پیام /277