دیاباته در آستانه پیوستن به استقلال
دیاباته در آستانه پیوستن به استقلال

بهارستان آنلاین – شیخ دیاباته مهاجم 31 ساله اهل مالی که تجربه سالها حضور در لیگ فوتبال اروپا را در کارنامه خود دارد قرار است بعد از پشت سر گذاشتن تست های پزشکی به طور رسمی به استقلال بپیوندد. به گزارش بهارستان آنلاین ، پیوستن این مهاجم 194 سانتی متری در رسانه های بزرگ ورزشی […]

بهارستان آنلاین – شیخ دیاباته مهاجم 31 ساله اهل مالی که تجربه سالها حضور در لیگ فوتبال اروپا را در کارنامه خود دارد قرار است بعد از پشت سر گذاشتن تست های پزشکی به طور رسمی به استقلال بپیوندد.

به گزارش بهارستان آنلاین ، پیوستن این مهاجم 194 سانتی متری در رسانه های بزرگ ورزشی جهان نیز بازتاب فروانی داشته است که در همین زمینه وبسایت معروف گل با نام بردن از دباباته به عنوان یک پدیده که تنها چند ماه در فوتبال ایتالیا حضور داشته نوشته است او در این مدت کم از حضور خود در ایتالیا همه را تحت ثاثیر عملکردش قرار داد.

این مهاجم مالیایی در زمستان 2018 به باشگاه فوتبال بنوتتو از سری آ ایتالیا پیوستو توانست در یازده بازی هشت گل به ثمر برساند که با این عملکرد دیاباته به یک نماد و پدیده در فوتبال ایتالیا تبدیل شد و حالا که دو فصل از آن زمان می گذرد برای خیلی ها در ایتالیا این سئوال پیش آمده که چرا بعد از تجربه درخشان وی در سری آ او دارد به استقلال که یک تیم آسیایی است می پیوندد.

سرمربی جدید استقلال و سرمربی سابق اینترمیلان یکی از در خواست هایش برای تقویت تیم ، خرید دیاباته بوده است چراکه استراماچونی معتقد است می تواند استقلال را در خط حمله متحول کند.

با آمدن دیاباته بعید به نظر می رسد پاتوسی در استقلال ماندنی شود.

انتهای پیام/ 275