دیدار اعضای قرارگاه اباصالح المهدی(عج) سادات کشور با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور
دیدار اعضای قرارگاه اباصالح المهدی(عج) سادات کشور با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور
در آینده نزدیک شاهد انعقاد تفاهم نامه بین این قرارگاه و وزارت کشور برای راه اندازی خط تولید ساخت کامیون و تریلر با ظرفیت تولید سالیانه۳۰۰۰ هزار تا ۵۰۰۰ هزار دستگاه ماشین سنگین در کشور بصورت تکنولوژی CKD و SKD و SBU ،خواهیم بود.

اعضای قرارگاه اباصالح المهدی(عج) سادات کشور در یک نشست صمیمی با دکتر ابوطالب شفقت معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور دیدار کردند.

به گزارش «بهارستان آنلاین»؛ دراین نشست صمیمی که محسن امرایی معاونت اقتصادی و تجارت بین الملل و رامین معصومی معاونت اجرایی قرارگاه اباصالح المهدی(عج) سادات کشور حضور داشتند  محسن امرایی ضمن تشریح ظرفیت های عملیاتی قرارگاه اباصالح المهدی سادات در زمینه پروژه های ساخت و ساز و طرح ۲۰۰ هزار واحدی طرح نهضت ملی مسکن در کشور، خواستار همکاری استانداری ها و فرمانداری های کشور با این قرارگاه شد.

 

در ادامه این دیدار رامین معصومی معاونت اجرایی قرارگاه اباصالح المهدی(عج) سادات کشور نیز اظهار داشت: قرارگاه اباصالح المهدی(عج) سادات کشور ذر آینده ای نزدیک با تفاهم و همکاری بایکی از شرکت های چینی راه اندازی خط تولید ساخت کامیون و تریلر با ظرفیت تولید سالیانه۳۰۰۰ هزار تا ۵۰۰۰ هزار دستگاه ماشین سنگین در کشور بصورت تکنولوژی CKD و SKD و SBU راه اندازی خواهد شد که در آینده نزدیک شاهد انعقاد تفاهم نامه بین این قرارگاه و وزارت کشور خواهیم بود.

در پایان مقرر شد کلیه تفاهمات، راهکارها و اقدامات اجرایی در حوزه اجرایی احصاء و عملیاتی گردد.

انتهای پیام/

 

 

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین