رئیس جمهور آمریکا به سیا گفته است نباید با ایران درگیر شد
رئیس جمهور آمریکا به سیا گفته است نباید با ایران درگیر شد
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با اشاره به احتمال درگیری نظامی آمریکا با جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد : دشمن می گوید ما نباید اقدامی انجام دهیم ، چون هر گونه اقدامی ما را به یک جنگ بی پایان می کشاند و همه منافه ما به خطر می افتد .

بهارستان آنلاین – فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با تشریح احتمال رویارویی و درگیری نظامی آمریکا با جمهوری اسلامی ایران تاکید نمود : دشمن می گوید ما نباید اقدامی انجام بدهیم زیرا چون هرگونه اقدام نظامی در این مقطع ممکن است ما را به یک جنگ بی پایان بکشاند و همه منافع ما را به خطر بیندازد.

به گزارش بهارستان آنلاین ، سردار سرلشگر قاسم سلیمانی با بیان اینکه اکنون خود دشمن چه می گوید؟ خاطر نشان کرد: همین دشمنی که جان بولتون و سازمان سیا در راس ان قرار دارند می دانید ترامپ به اینها چه گفته است ؟ تازه این افراد از تندروهایشان در داخل آمریکا به شمار می آیند می گوید نباید با جمهوری اسلامی ایران درگیر شد.


فرمانده سپاه قدس با اشاره به تحلیل بعضی ها که می گویند آمریکا با ما وارد جنگ نمی شود و اگر هم وارد جنگ شود جنگ نقطه ای است ، گفت : اینها تحلیل و فرضیات است ، تصور خود دشمن چیست ؟ شمابعضی وقت ها از زبان دشمن حرف می زنید ؛ به جای آنکه واقعیت دشمن را بدانیم ، قدرت دشمن را بالا می بریم ؛ به جای آنکه قدرت دشمن را بشناسیم.

سردار سلیمانی خاطرنشان کرد : دشمن می گوید ما نباید اقدامی انجام بدهیم ، چون هر گونه اقدام نظامی در این مقطع ممکن است ما رابه یک جنگ بی پایان بکشاند و همه منافع ما را بخطر بیندازد . من اطلاعات را می گویم نه تحلیل ها را.

انتهای پیام/122

  • نویسنده : امیرحسین عصاریان