رئیس FBI : امریکا باید خطر نیروی قدس سپاه را جدی تر بگیرد
رئیس FBI : امریکا باید خطر نیروی قدس سپاه را جدی تر بگیرد
رئیس اف بی آی ، نیروی قدس سپاه پاسداران ، روسیه ، چین و کره شمالی را تهدیداتی دانسنت که امریکا باید آنها را بسیار جدی بگیرد.

بهارستان آنلاین – کریستوفر رِی در جلسه پرسش و پاسخ در اندیشکده شورای روابط خارجی گفت : فارغ از اضافه شدن نام سپاه پاسداران به فهرست گروه های تروریستی باید تهدیدات نیروی قدس سپاه را جدی تر گرفت.

به گزارش بهارستان آنلاین،  رئیس پلیس فدرال امریکا بخش زیادی از سخنان خود را که با عنوان تهدیدهای جهانی که امروز متوجه امریکا است به تهدیدهای سایبری به ویژه از سوی روسه اختصاص داد و خاطر نشان کرد: باید تهدیدهای سایبری روسیه و همچنین تهدیدهای اقتصادی و فناوری چین را بسیار جدی بگیریم.


وی به پرسشی در مورد وجود احتمال تهدید از سوی نیروی قدس سپاه در خاک آمریکا گفت: نمی خواهم از تحقیقات مشخصی در این مورد حرفی بزنم اما این را باید بگویم که خطر تهدیدات نیروی قدس سپاه را باید جدی بگیریم.

رئیس اف بی آی در ادامه افزود : روسیه به تلاش های خود برای مداخله در انتخابات آینده ریاست جمهوری امریکا ادامه می دهد.

رئیس پلیس فدرال امریکا روسیه را تهدید ضد اطلاعاتی برای امریکا برشمرد و تاکید کرد: مداخله روسیه در انتخابات کنگره امریکا در سال 2018 به نوعی تمرین نهایی برای دخالت این کشور در انتخابات 2020 بوده است.

کریستوفر ری با تاکید بر اینکه ایران ف چین و کره شمالی با تماشای اقدامات روسیه در حال یاداشت برداری هستند ، گفت : چین یکی از تهدیدات پیش روی امریکا است که با تهدیدات چند لایه اش می خواهد با هزینه امریکا و از طریق سرقت فناوری به قدرت جهانی تبدیل شود

انتهای پیام/114

  • نویسنده : سحرجمالی