شبکه های معاند لطفا اسامی مسئولین ارشد در حال فرار از ایران را منتشر کنید تا ما هم آنها را به مردم معرفی نماییم؟
شبکه های معاند لطفا اسامی مسئولین ارشد در حال فرار از ایران را منتشر کنید تا ما هم آنها را به مردم معرفی نماییم؟
تلاش رسانه‌های معاند که ابزار بلافصل سرویس‌های جاسوسی بیگانه برای ایجاد ناامنی و بی‌ثباتی در کشور هستند به غیر از دمیدن بر آتش خشونت‌افزایی با هدف سوریه‌سازی ایران چه چیز دیگری می‌تواند باشد؟!

نشر اخبار کذب و جعلی از سوی رسانه های معاند مبنی بر  خروج از کشور و پناهندگی بسیاری از  مسئولین و خانواده‌هایشان  وتفسیر مدارای و نشان دادن حافظان امنیت به عنوان نیروهای سرکوبگر و در مقابل مردم تلاش نافرجام برای ساختن دوقطبی در جامعه و تضعیف روحیه ملی است.

به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛  لیلا یادگاری برای بهارستان آنلاین نوشت :  رسانه‌های معاند انقلاب به ویژه شبکه های لندنی اینترنشنال و من و تو با خیال به‌دست گرفتن نقش فرماندهی و هدایت اعتراضات خیابانی و با  فراگیر کردن کلیدواژه‌هایی مانند مرحومه مهسا امینی و گسترش آن در شبکه های اجتماعی و آموزش اغتشاشگران به ساخت انواع سلاح های دست ساز از به سوریه‌سازی ایران خبر می‌دهند.

 متأسفانه فضای مجازی در کشور ما یله و رهاست در حالی که در هیچ کجای جهان این طور نیست و در موضوع مرحومه امینی، دشمن از این فضا استفاده کرد و کلیپ‌های مربوط به زمان‌های دیگر و یا تقطیع‌شده را به اسم برخورد با این خانم منتشر کرد و عده‌ای نیز در داخل به عنوان پیاده‌نظام دشمن در بازنشر آن کمک کردند و برخی نیز ناخواسته وارد این بازی شدند.

 نقش گروهک‌های تجزیه‌طلب مانند کومله و منافقین و تبلیغات شدید آنها در فضای مجازی علیه کشور و  بیش از ۱۴ هزار فراخوان به اغتشاش در کشور از طریق فضای مجازی نیز موضوع مهمی است که نیاز به روشنگری دارد.

در این بین برخی سلبریتی‌ها و چهره‌هایی توخالی نیز  فریب پروژه کشته‌سازی دشمن را خوردند  و البته در صداوسیما هم برای بررسی وضعیت پیش‌آمده برخی اشخاص دعوت شدند که متأسفانه آنها نیز کلمه «کشته» را به کار بردند و یا بیانیه‌هایی که جریان اصلاح‌طلب صادر کرد و درصدد سیاه‌نمایی علیه کشور و نیروی انتظامی بود هم باعث التهاب شد.

اما باید در ادامه این سوال را پرسید که در کجای دنیا عمدا با توهین‌های متعدد به پلیس آنها را وادار به واکنش می‌کنند و بعد قسمت مربوط به تحریک خود را حذف و مطالب جهت‌دار را به اسم خشونت پلیس در فضای مجازی بازنشر می‌دهند؟ اما متأسفانه بارها مواردی از این دست را در دو هفته اخیر در فضای مجازی به چشم دیده شد و این در حالی است که در کشوری مثل فرانسه افراد برای هر گونه نشر خشونت پلیس ۴۵ هزار یورو جریمه می‌شوند.

جعل اخباری چون خروج  بسیاری از  مسئولان و خانواده‌های آنها از کشور و تلاش آنها برای پناهنده شدن به سایر کشورها و تفسیر مدارای حافظان امنیت با معترضان به افزایش جسارت و شجاعت انقلابیون در برخورد با نیروهای امنیتی، همگی تلاشی نافرجام برای ایجاد دو قطبی در جامعه و تضعیف روحیه ملی است.

اما نکته بسیار مهم این است که باید هوشیار باشیم زیرا مدیریت فضای مجازی، نگاه دقیق‌تر به نسل رهاشده در فضای مجازی، شناخت دوست از دشمن، تجدید نظر در روش‌های امر به معروف، اعلام دعوای بین‌المللی علیه شبکه‌های خارجی فعال علیه ایران، تغییر رویکرد صداوسیما و وزارت ارشاد نسبت به برخی به اصطلاح سلبریتی‌ها، تأکید بر روشنگری، اتحاد انقلابیون علیه معاندان، حضور به موقع در میدان، دعوت از نخبگان و افراد اثرگذار و انقلابی در صداوسیما به جای چهره کردن برخی افراد که باعث بروز آشوب می‌شوند بخشی از عبرت‌ها و درس‌های فتنه است.

نکته پایانی نیز بسیار روشن است که با تسلط کامل نیروهای حافظ امنیت بر اوضاع داخلی کشور، امکان تحقق رویاهای ضد ایران و ایرانی اغتشاشگران فراهم نخواهد شد اما تلاش رسانه‌های معاند که ابزار بلافصل سرویس‌های جاسوسی بیگانه برای ایجاد ناامنی و بی‌ثباتی در کشور هستند به غیر از دمیدن بر آتش خشونت‌افزایی با هدف سوریه‌سازی ایران چه چیز دیگری نمی‌تواند باشد؟!

انتهای پیام/6038

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین