رانش زمین علت ترافیک بزرگراه شهید همت/اتفاقی که مسئولان باید آن را جدی بگیرند
رانش زمین علت ترافیک بزرگراه شهید همت/اتفاقی که مسئولان باید آن را جدی بگیرند
بر اثر این اتفاق شاهد ترافیک سنگینی در این محدوده هستیم که عوامل پلیس راهور و شهرداری تهران در محل مشغول عملیات هستند.

بهارستان آنلاین –  سرهنگ علی اصغر شریفی گفت: ساعت ۹ صبح امروز شاهد رانش زمین در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید همت قبل از پل بزرگراه شهید چمران بودیم. رانش زمین در قسمت تپه فضای سبز مجاور بزرگراه منجر به ریخته شدن خاک بر سطح بزرگراه شد.

به گزارش جامعه خبری «بهارستان آنلاین» ؛ به گفته رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران، بر اثر این اتفاق شاهد ترافیک سنگینی در این محدوده هستیم که عوامل پلیس راهور و شهرداری تهران در محل مشغول عملیات هستند.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران گفت: مسیر مسدود نیست اما تردد خودروها به کندی انجام می شود که با تلاش عوامل شهرداری تا دقایقی دیگر محل ایمن سازی خواهد شد. عوامل پلیس راهور در جهت آسان شدن تردد شهروندان در محل حضور دارند.

هشدار« خطر در کمین است»

ساعت ۹ صبح امروز شاهد رانش زمین در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید همت قبل از پل بزرگراه شهید چمران بودیم. رانش زمین در قسمت تپه فضای سبز مجاور بزرگراه منجر به ریخته شدن خاک بر سطح بزرگراه شد بطوریکه رانش زمین موجب شد که ترافیک سنگینی در بزرگراه شهید همت تهران ایجاد شود خطر در کمین است و منابع آب های زیر زمینی رو به پایان است و همین امروز باید علاج واقعه قبل از وقوع کرد و درنگ جایز نیست و از خواب خرگوشی برخیزیم .
چندی قبل نیز در جاده هراز شاهد فرو نشستن و رانش زمین بودیم ، چه بخواهیم و چه نخواهیم فرونشست تمامی استان های ایران به جز استان گیلان را درگیر نموده است لذا ستاد بحران کشور این مسئله را بایستی بسیار جدی بگیرد و برای حفاظت از جان میلیون ها انسان چاره اندیشی کند ……اگرچه بدون اذن پروردگار برگی از هیچ شاخه درختی نخواهد افتاد.
محمد اکبری
انتهای پیام/4830
  • منبع خبر : بهارستان آنلاین