رونق تولید شعار سال 98
رونق تولید شعار سال 98
رونق تولید ملی یعنی برون رفت از رکود تورمی و افزایش مشارکت مردم در اقتصاد .

بهارستان آنلاین – رونق تولید نام شعار سال 98 است که امام خامنه ای برای آن برگزید نامی که می تواند به ارزش پول ملی و به ویژه در رفع فقر و  اشتغالزایی جوانان کمک شایانی نماید.

به گزارش بهارستان انلاین ، اگرچه امام خامنه ای مسئله اقتصاد را مهمترین اولویت پیام نوروزی امسال خود برگزیدند اما معظم له بیش از یک دهه می باشد که به همه قوای سه گانه به ویژه قوه مققننه و به ویژه دولت ها هشدار می دادند که به کارگیری اقتصاد مقاومتی می تواند حربه دشمن را که تحریم اقتصادی می باشد زمین گیر نماید اما شاید کسی مثل ایشان به زوایای این خطر بزرگ آگاه نبود و می توان گفت که آینده نگری و نگرانی های رهبر انقلاب کاملا بجا و درست بوده است.

حال نامگذاری امسال به نام تولید ملی یعنی تولید باضافه استفاده از حداکثر ظرفیت ها و توان داخلی که مساوی است با اقتصاد مقاومتی .

اقتصاد مقاومتی یعنی اینکه اقتصاد با استفاده از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های داخلی بتواند در برابر آسیب ها و به ویژه تحریم های ظالمانه غرب و به ویژه آمریکا استقامت نماید بدیهی است مجلس و دولت باید به این مسئله توجه و اهتمام جدی داشته باشند که اولویت اول کشور اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال است.

لذا برای حل مشگلات اقتصاد و تنگناهای معیشتی مردم چاره ای جز عمل به اقتصاد مقاومتی نمی باشد سیاست هایی که اگرچه در سا لهای گذشته مغفول ماندند و کارنامه هایی معکوس داشتند ولی به جای بی توجهی به تولید و تکیه بر بیگانگان ، بی برنامگی در توسعه و تعمیق اشتغال و در یک کلام به ارمغان آوردن رکود اقتصادی برای کشوری که برخوردار از تمامی ظرفیت های تولید است نه تنها باعث شکوفایی و رشد اقتصادی نخواهد شد بلکه تشدید بحران های اقتصادی ، اجتماعی و سیاسی در کشور را به همراه خواهد داشت.

در نتیجه دیدگاه های واقع بینانه امام خامنه ای را که در قالب شعار سال گنجانیده شده است را به جان و دل عمل نماییم تا ایرانی داشته باشیم به مهر ، قدرتمند و استوار انشالله .

پایان پیام/11

  • نویسنده : امیرحسین عصاریان