رفع موانع تولید، قوانین تجارت و مالکیت صنعتی و طرح مبارزه با مفاسد اقتصادی از اولویت های کاری کمیسیون قضایی مجلس
رفع موانع تولید، قوانین تجارت و مالکیت صنعتی و طرح مبارزه با مفاسد اقتصادی از اولویت های کاری کمیسیون قضایی مجلس
باید همه ظرفیت های کشور در جهت تحقق منویات امام خامنه ای در رونق تولید ، افزایش اشتغال و ارتقای وضعیت معیشتی مردم به کار گرفته شود.

بهارستان آنلاین- سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر نقش دولت و مجلس در تحقق رهنمود امام خامنه ای در سال رونق ملی گفت : کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی آماده است تا در کنار دولت محترم پیگیر رفع موانع تولید و تسهیل در زمینه اشتغال باشد.

به گزارش بهارستان آنلاین ؛ حجت اسلام حسن نوروزی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پارلمانی بهارستان آنلاین ، رونق تولید ، افزایش اشتغال و ارتقای وضعیت معیشتی مردم را از اولویت های کاری کمیسیون قضایی مجلس در سال جدید برشمرد و خاطر نشان کرد: باید همه ظرفیت ها در بهبود این اولویت ها به کار گرفته شوند لذا این کمیسیون بنا دارد هر چه سریعتر قوانین تجارت ، مالکیت صنعتی ( ثبت اختراعات طرح های صنعتی و علائم تجاری ) و مبارزه با مفاسد اقتصادی را سریعا به تصویب برساند تا انشالله هرچه زودتر موانع تولید برطرف شود.

نماینده مردم بهارستان و رباط کریم در مجلس شورای اسلامی گفت: به زودی طرح مبارزه با مفاسد اقتصادی پس از بررسی مجدد در کمیسیون به صحن علنی باز خواهد گشت.

انتهای پیام/ 75

  • نویسنده : امیرحسین عصاریان