رویکرد کشورهای عربی منطقه آنها را در نهایت به خواری و ذلت خواهد کشاند .
رویکرد کشورهای عربی منطقه آنها را در نهایت به خواری و ذلت خواهد کشاند .
حجت الاسلام و المسلمین رهبر با بیان اینکه کشورهایی که در اجلاس معامله قرن فعالیت دارند به ذلت و خواری کشیده خواهند شد ؛ گفت : دشمن از شجاعت و شهادت طلبی مردم ما در هراس می باشد.

بهارستان آنلاین – امام جمعه موقت اصفهان در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه این هفته اصفهان با اشاره به نقش تقوا در زندگی مادی و معنوی انسان ؛ گفت : پرهیز از احتکار و کم فروشی و گران فروشی و رعایت شرایط جامعه در وضعیت اقتصادی نامناسب کنونی از مصادیق تقوا است.

به گزارش بهارستان آنلاین ، حجت الاسلام رهبر با انتقاد از فاصله طبقاتی و تبعیض در میان اقشار جامعه ، خاطر نشان کرد : مردم ما از مرگ و شهادت نمی ترسند ، دشمنان از این شجاعت مردم ما در هراس هستند و به همین دلیل است که تلاش می کنند تا با توطئه های مختلف مردم ما را دچار یآس و نا امیدی کنند

امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به مواضع عزتمندانه رهبر معظم انقلاب در برابر نخست وزیر ژاپن آقای شینزو آبه و نامه ای که از سوی ترامپ به همراه آورده بود ، اظهار کرد : این موضع گیری امام خامنه ای بازتاب وسیع و گسترده ای در جهان داشته است و به اذعان رسانه های مختلف ، آمریکا دیگر گزینه ای علیه ایران ندارد.

حجت الاسلام محمد تقی رهبر اجلاس معامله قرن و فعالیت های برخی از کشورهای عربی منطقه را به شکست توصیف نمود و خاطرنشان کرد : رویکرد کشورهای عربی منطقه آنها را در نهایت به خواری و ذلت خواهد کشاند .

خطیب نماز جمعه اصفهان با اشاره به سکار پهباد فوق جاسوسی و پیشرفته آمریکا و عجز و ناتوانی دشمن در برابر توان دفاعی کشور ، تصریح نمود : همانگونه که امام خامنه ای فرمودند ما آغازگر جنگ نخواهیم بود و امریکا هم با ما وارد جنگ نخواهد شد چرا که شاهد هستیم سربازان آنها شجاعت و توانایی رویایی با نیروهای ما را ندارند.

اتنهای پیام /154