ریشه حوادث اخیر در کشور را در فتنه ۸۸ می بینم/شهید خواهیم داد تا مردم کشته نشوند
ریشه حوادث اخیر در کشور را در فتنه ۸۸ می بینم/شهید خواهیم داد تا مردم کشته نشوند
جریان معاندی که شعار آزادی را در دانشگاه صنعتی شریف فریاد می زند، آزادی را به نشستن با دختران بر سر میز سلف تنزل دادند لذا خیانت این جریان سیاسی، بی‌سابقه است و باید برای همگان افشا شود.

نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت : اگر بخواهم خلاصه بگویم، ما در دولت نهم با خدمات گسترده ای شبیه به اول انقلاب در کشور، مواجه بودیم و هنوز خوشی آن خدمت، در ذائقه عموم مردم به خصوص در روستاها وجود دارد. این خدمت گسترده که همه نیروهای انقلابی را وارد میدان کرد و آمار میزان آزادراه ها، راه آهن ها، خدمات، ساخت مسکن و … گواه مسئله است، باعث شد بعضی از جریاناتی که احساس کردند به تاریخ و زباله دان تاریخ پیوسته اند، فتنه ۸۸ را رقم بزنند.

بهروز محبی نجم‌آبادی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار پارلمانی جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛ با تاکید بر اینکه فتنه ۸۸ آغاز یک حرکت نامناسب و لگد پرانی بزرگی بود که یک جریان سیاسی در ایران به جمهوریت نظام زد؛ خاطرنشان کرد:  این جریان سیاسی مبارزه شان با اسلام را از قبل ها پیش شروع کرده بودند. ولی در آن دوره، به جمهوریت نظام لگد پرانی نمودند  و با این رویکرد خود متاسفانه کشور را ۸ ماه به لبه پرتگاه بردند و اتفاقاتی افتادکه همگان شاهد آن بودید.
وی با تاکید بر اینکه آنچه امروز در کشور اتفاق می افتد، ریشه  آن را در فتنه ۸۸ می بینم. اظهار کرد :  فتنه 88 خاموش نشد و ادامه پیدا کرد. یک تا دو سال بعد، تحریم‌های شکننده ای که توسط همین جریان سیاسی زمینه اش فراهم شد، منجر شد که دولت دهم در دو سال آخر، دچار یک بحران ویژه خدمت شود. لذا توانمندی خدمت از آن دولت گرفته شد و از این فرصت استفاده شد که کاندیدای نزدیک به تفکر خودشان _چون خودشان رد صلاحیت شده بودند_ که معتقد بودند با غرب می شود ارتباط برقرار کرد و با شعار اینکه “کدخدا باید مسئله را حل کند”، وارد میدان شدند و یک فریب بزرگ در کشور اتفاق افتاد.

نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت : این فریب بزرگ، هشت سال به طول انجامید و متاسفانه در این هشت سال، همه تخم مرغ ها را در سبد اروپایی ها قرار دادند؛ حتی اتفاقاتی نسبت به همسایگان ما (ترکمنستان، ارمنستان و روسیه) و چین که رسماً اعلام کرده بود که  ۵۰ میلیارد دلار می خواهد در ایران سرمایه گذاری کند؛ افتاد و این ها اجازه ندادند تا این سرمایه گذاری در کشور انجام پذیرد و  اینها را باید ملت بداند که چه کسانی زمینه اینگونه مسائل را به وجود آورده اند تا کشور امروز در چنین شرایطی قرار بگیرد.

وی با اشاره به اینکه جریان انقلابی، در حالی حاکمیت را دوباره به دست گرفت که وارث شاخص‌های اقتصادیِ نابسامان تاریخی بود؛ تصریح کرد:  در بحث ضریب جینی، در بحث بیکاری و اشتغال ، در بحث رشد نقدینگی و پایه پولی کشور ، در بحث افزایش افسارگسیخته قیمت مسکن، در بحث شاخص بورس و تورم  و علاوه بر آن دولت تدبیر و امید در طول هشت سال مبلغ هنگفتی، بدهی به بار آورد که سررسید و وظیفه بازپرداخت آن به دولت جدید به ارث رسیده است البته ارثیه‌ای که بیشتر شبیه بمب ساعتی است تا تعهد پرداخت، علاوه بر این قطعاً  دولت جدیدی که آمده، خود دارای مشکلاتی است. آن مشکلات به اضافه مشکلاتی که خود اینها ممکن است داشته باشند، باعث شد تا کشور در چنین شرایطی گرفتار شود.

محبی نجم‌آبادی  با تاکید بر اینکه ما اگر ۲۹ ماه در بین مردم، به طور شبانه روزی بودیم، به خاطر این است که مردم احساس کنند مجلس پشت و پناهشان است؛ خاطرنشان کرد:  امروز دشمن چیز دیگری می خواهد! آن ها مسیر دیگری را دنبال می کنند. امروز این ها در فضای مجازی، حاشیه امنی برای خود پیدا کرده‌اند. همین جریان سیاسی که مورد نظر من است، زمانی در دهه ۸۰ می گفت: ((من می خواهم مناظره کنم و مردان مناظره پیدا نمی شوند؛ در این حکومت، گریز از مناظره دارند.)) امروز هم اینها از مناظره ها می گریزند و فرار می کنند و مثل “ضحاک ماردوش” مغز نوجوانان ما را می خورند و سراغ عواطف شان می روند و با استفاده از شیوه هایی که عاطفه های آنها را هدف قرار گرفته اند جریانی را تربیت کرده اند که عقلانی نیست.

نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلام در پایان درباره حوادث اتفاق افتاده در دانشگاه های کشور به ویژه دانشگاه صنعتی شریف گفت: جریان معاندی که شعار آزادی را در دانشگاه صنعتی شریف فریاد می زند، آزادی را به نشستن با دختران بر سر میز سلف تنزل دادند لذا خیانت این جریان سیاسی، بی‌سابقه است و باید برای همگان افشا شود. همه باید بدانند که جمهوری اسلامی از احدی ترس و هراسی ندارد؛ هر جا خطایی کرده، جبران می کند و باید جبران کند. چون ساختار، ساختاری است که فاسد نیست. جمهوری اسلامی، فساد سیستماتیک ندارد؛ این را دشمن هم می داند. چون همه فسادهایی که افشا می شود، توسط خودِ ما افشا می شود. پس فساد سیستماتیک ذز کشور وجود ندارد. اما در کشور فساد وجود دارد و با آن مبارزه می‌کنیم و در جاهایی آنرا  می پذیریم.

انتهای پیام/6100

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین