ریک ادووکات سرمربی جدید ایران
ریک ادووکات سرمربی جدید ایران
پس از جام جهانی 2018 و جام ملت های آسیا هر روز گمانه زنی در مورد سرمربی جدید تیم ملی و جانشین کارلوس کی روش بیشتر می شود اما در آخرین گمانه زنی ها سایت فاکس اسپرت آسیا مدعی شد که ریک ادووکات به عنوان گزینه نهایی تیم ملی برای بازی دوستانه در مقابل سوریه بزودی معرفی خواهد شد.

بهارستان آنلاین – سایت فاکس اسپرت آسیا از دیک ادووکات به عنوان گزینه نهایی تیم ملی ایران نام برد و خاطر نشان کرد ه است که با توجه به اینکه تیم ملی ایران در تاریخ شانزدهم خرداد باید به مصاف تیم سوریه برود حتما باید تا آن زمان سرمربی ایران مشخص شود.

به گزارش بهارستان آنلاین ، ادووکات سابقه سرمربیگری تیم های ملی کره جنوبی ، هلند و روسییه و تیم های باشگاهی ، آیندهوون ، رنجرز و زنیت سنت پترزبوک را در کارنامه خود دارد.

در این ارتباط عبدالکاظم طالقانی عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه اولین بار می باشد که اسم دیک ادووکات را می شنود خاطر نشان کرد: با اطمینان می گویم که هیچ مذاکره ای از سوی فدراسیون فوتبال با این مربی انجام نشده است.

اما ریک ادووکات نیز قبلا در واکنش به انتشار خبرهایی از تلاش فدراسیون فوتبال ایران برای به خدمت گرفتن وی و همچنین مربیان مطرحی همچون اریکسون و رودگولیت گفته بود که من و مربیان بزرگ دنیا هیچ علاقه ای به کار در تیم ملی ایران نداریم و افرادی که به این نام ها اشاره می کنند از فرصت هایی که مربیانی با این سطح دارند بی خبر هستند.

حال با توجه به زمان باقی مانده تا دیدار دوستانه با تیم ملی سوریه باید به انتظار بنشینیم وببینیم که پس از گمانه زنی های بسیار چه کسی سکان هدایت تیم ملی را به عهده خواهد گرفت؟

انتهای پیام/123

  • نویسنده : سالار سلیمی