رییس جمهور شدن و امضای مکتوبات که موجب خفت کشور شود، سودی ندارد/همه مدیران گذشته امتحان خود را پس داده اند
رییس جمهور شدن و امضای مکتوبات که موجب خفت کشور شود، سودی ندارد/همه مدیران گذشته امتحان خود را پس داده اند
همه مدیران گذشته حرف هایی زده اند و نتوانستند عمل کنند.

بهارستان آنلاین – کاندیدا ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اظهار کرد: من برای خود هیچ مسما و اسمی قائل نیستم؛ من جزو سربازان ۱۵ خرداد، ۲۲ بهمن و زمان جنگ هستم.

به گزارش بهارستان آنلاین ؛ مهندس محمد غرضی وزیر دولت سازندگی و کاندیدا انتخابات ۱۴۰۰، در رابطه با اعلام کاندیداتوری خود برای انتخابات آتی  گفت: مرحوم شهید بهشتی وقتی من استاندار خوزستان بودم به استان آمدند و به من گفتند چرا وارد حزب نشدید؛ ما مفصل صحبت کردیم و سوابق احزاب را که مبنی بر امتیاز طلبی است و اینکه خود را از مردم بالاتر می دانند و برای مردم برنامه ریزی می کنند، بررسی کردیم. طبقات بالا به اندازه کافی امتیاز دارند و این طیف ها بیشتر به دنبال طبقات بالا و امتیازطلبان هستند. من گفتم که حزب شما عاقبتی نخواهد داشت و بحث بسیار تند و سخت شد من شاگرد شهید بهشتی بودم ولی وقایع روزگار طوری شد که من دستور عضویت حزب را قبول نکردم.

وی افزود: بعدها حزب به اصلاح طلب و اصولگرا تبدیل شد و ظرف این چهل سال دائما برای کشور گرفتاری درست کردند‌. گاهی اصلاح طلبان دولت را در دست داشتند و بعضا اصولگرایان از این رو من نه اصلاح طلب هستم و نه اصولگرا و حتی نه مستقل بلکه من به قاعده جامعه تعلق دارم و اهداف انقلاب مشروطه و انقلاب ملی شدن صنعت نفت و انقلاب ۲۲ بهمن را دنبال می کنم و جزو سربازان انقلاب هستم.

مهندس غرضی تاکید کرد: ما نتوانسته ایم انرژی جامعه را به سطح ستادها منتقل کنیم؛ همه ستاد ها امتیاز طلب هستند و تیشه به روی خود کشیدند و نتیجه این شد که ۵هزار نفر از اولاد مدیران کشور به آمریکا پناهنده شده اند و مبالغ هنگفتی از درآمدهای کشور را منتقل کرده اند.

این کاندیدا 1400 خاطرنشان کرد: من برای خود هیچ مسما و اسمی قائل نیستم. من جزو سربازان ۱۵ خرداد، ۲۲ بهمن و زمان جنگ هستم. من حقوق عامه را بر حقوق خاصه ترجیح می دهم. اصلاح طلب نمی تواند دولت را نگه دارد و اصولگرا نمی تواند ملت را نگه دارد. مستقل هم به دنبال امتیاز طلبی یرای خود است من اسم و رسمی برای خود ندارم و برنامه شکست خوردگان را قبول ندارم. دهه ها در دولت ها دائم درگیر بودم.

وزیر دولت سازندگی در رابطه با حضور احمدی نژاد برای انتخابات آتی گفت: همه مدیران گذشته امتحان خود را پس داده اند حرف هایی زده اند و نتوانستند عمل کنند. در ابتدای ریاست جمهوری احمدی نژاد یک کارگر ۴۰۰ دلار حقوق می گرفت وقتی او رفت، کارگران ۲۰۰ دلار می گرفتند و در حال حاضر کارگران ۱۵۰ دلار می گیرند. این افراد می خواهند با تکیه بر سوابق مردم را جمع کنند ولی مردم گذشته این ها را دیده اند.

مهندس غرضی اضافه کرد: اینکه چه افرادی کاندیدا می شوند مهم نیست، آزادی است و هر کسی می تواند بیاید و ثبت نام کند اما اینکه عموم مردم از گذشته ناراضی اند موجب شده تعداد کاندیداها از هر حزب و از نظامیان زیاد شود. قاعده جامعه در قسمتی که به اصلاح طلبان وابسته است از ستاد خود فاصله گرفته و در مورد اصولگرایان نیز به همین صورت است لذا هر کسی از این کیک بهره ای می خواهد در حالی که کیکی نیست. ارادت مردم به انقلابی بودن اصلاح طلب و اصولگرا ضعیف شده و از بین رفته است.

وزیر دولت سازندگی افزود: کسی که می آید اگر حرف های گذشته را بزند فرقی در جامعه نخواهد داشت. وقتی دولتی عقبه اجتماعی ندارد هزینه هایش بالا می رود و قدرت اداره جامعه را از دست می دهد و خانه نشین می شود.

مهندس غرضی در پایان گفت: من در سال ۹۲ تایید شدم ولی در ۹۶ دعوت نشدم من به عزیزان شورای نگهبان گفتم در دهه های ۳۰ و ۴۰ و ۵۰ و ۶۰ مردم مبارزه با ظلم را وظیفه خود می دانند و اجازه از شورای نگهبان فرع قضیه است شما کار خودتان را بکنید و من هم کار خودم را می کنم و ملت هم کار خودش را می کند. مهم این است که اعتقاد داشته باشیم که حرف حق را بزنیم و پای آن بایستیم و از این حق دفاع کنیم. رییس جمهور شدن و امضای مکتوبات که موجب خفت کشور شود، سودی ندارد ما در جایگاه مردم قرار می گیریم نه در جایگاه امتیاز طلبی.

انتهای پیام/2575

  • منبع خبر : برنا