سازمان برنامه و بودجه هم مقصر در تأخیر پرداخت حقوق اسفند معلمان است
سازمان برنامه و بودجه هم مقصر در تأخیر پرداخت حقوق اسفند معلمان است
عدم اعلام مشکلات آموزش و پرورش از آبان ماه تاکنون به مجلس یکی از قصورات آموزش و پرورش عدم اعلام مشکلات خود از آبان ماه تاکنون به مجلس است.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در موضوع معوقات حقوق اسفندماه معلمان قصور از جانب وزارت آموزش و پرورش بود که بدون لحاظ رتبه بندی پرداخت شد؛ تصریح کرد:  البته علاوه بر آموزش و پرورش، سازمان برنامه بودجه هم در این رابطه مقصر است.

به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛ فرهاد بشیری عضو کمیسیون آموزش مجلس در تشریح جلسه امروز این کمیسیون اظهار کرد: کمیسیون آموزش مجلس در جلسه امروز خود میزبان معاونان وزارتخانه آموزش و پرورش و معاونان سازمان برنامه و بودجه کشور بود.

وی در ادامه افزود : در این جلسه علل تاخیر در پرداخت حقوق و نظام رتبه بندی معلمان با حضور مسئولان سازمان برنامه بودجه و همچنین آموزش و پرورش بررسی شد.

عضو کمیسیون آموزش مجلس ادامه داد: در این جلسه مقرر شد که باید رتبه بندی معلمان اجرا و ادامه یابد و همچنین باید به اعتراضات معلمان به رتبه بندی رسیدگی شود.

بشیری تصریح کرد: عدم اعلام مشکلات آموزش و پرورش از آبان ماه تاکنون به مجلس یکی از قصورات آموزش و پرورش عدم اعلام مشکلات خود از آبان ماه تاکنون به مجلس است.

پایان پیام/

  • منبع خبر : فارس