سخنگوی گمیسیون فرهنگی مجلس : توقف اکران رحمان 1400 نوشداروی بعد از مرگ سهراب است.
سخنگوی گمیسیون فرهنگی مجلس : توقف اکران رحمان 1400 نوشداروی بعد از مرگ سهراب است.
نمایش نسخه توقیفی و غیر مجاز فیلم سینمایی رحمان 1400 در اکران نوروزی باعث حیرت سینماگران و اصحاب رسانه شد رحمان 1400 را منوچهر هادی کارگردانی و تهیه کنندگی آن نیز با علیرضا سرتیپی بوده است حال این که انگشت اتهام به سوی تهیه کننده این فیلم است یا سازمان سینمایی کشور پرسشی است که حجت الاسلام آزادیخواه در گفت و گو با بهارستان آنلاین به آن پاسخ داده است.

بهارستان آنلاین – رحمان 1400 بعد از یکماه خودنمایی روی پرده سینماهای کشور با فروش 22 میلیارد تومانی به در بسته خورد و این یعنی توقف نمایش؟

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پارلمانی بهارستان آنلاین با بیان اینکه توجیه سازمان سینمایی در ارتباط با توقف فیلم رحمان 1400 غلط و نوشدارو بعد از مرگ سهراب است خاطر نشان کرد : از نظر ما اکران فیلم ها و شورای صنفی نمایش در اختیار سازمان سینمایی می باشد اینکه این فیلم به مدت 27 روز روی پردهای سینماهای کشور باشد و22میلیارد هم فروش داشته باشد اما بعد از یکماه توقیف شود جای تاسف دارد.

حجت الاسلام احد آزادیخواه با تاکید بر اینکه سازمان سنمایی مقصر اصلی در توقف این فیلم و حواشی به وجود امده است تصریح نمود : صدور پروانه ساخت و شورای صدور پروانه نمایش هر دو از نهادهای زیر مجموعه سازمان سینمایی و تحت مدیریت آن هستند و اینکه یک تهیه کننده بر فرض بتواند این سازمان عریض وطویل را دور بزند این نقص از تهیه کننده نیست و از سازمان سینمایی کشور است .

وی در پایان متذکر شد : موجب تاسف است که با سوء مدیریت های اینچنینی در حالی که سینمای ما رو به پیشرفت و پربارشدن می باشد باید شاهد بروز اتفاقات ناگوار در آن باشیم .

انتهای پیام /94

  • نویسنده : امیرحسین عصاریان