سرمربی تیم فوتبال امید با پرچم رژیم غاصب صهیونیستی؟
سرمربی تیم فوتبال امید با پرچم رژیم غاصب صهیونیستی؟
این بازی نمادین میان منتخب جهان با ستارگان اعراب برگزار شد. مهدی مهدوی کیا سرمربی امیدهای ایران هم در این دیدار به عنوان میهمان افتخاری در ترکیب تیم اعراب حضور داشت.

بهارستان آنلاین – سرمربی تیم فوتبال امید با پرچم رژیم اشغالگر در بازی نمادین حضور پیدا کرد ولی ستارگان عربستان و عمان از فلسطین حمایت کردند و بی تفاوتی وی را جبران کردند.

به گزارش «بهارستان آنلاین» ؛ دیدار نمادین هفته اخیر در کشور قطر به مناسبت به رسمیت شناخته شدن جام کشورهای عربی بعد از 60 سال از سوی فیفا جنجال آفرین شد.

*اقدام عجیب مهدوی کیا

این بازی نمادین میان منتخب جهان با ستارگان اعراب برگزار شد. مهدی مهدوی کیا سرمربی امیدهای ایران هم در این دیدار به عنوان میهمان افتخاری در ترکیب تیم اعراب حضور داشت.

مهمترین نکته حضور آورام گرانت سرمربی اسرائیلی سابق چلسی روی نیمکت تیم منتخب جهان بود. حضور این مربی در این بازی با حضور تمام ستارگان فوتبال اعراب و مسلمان برای عادی جلوه دادن روابط با رژیم اشغالگر طراحی شده بود.

* اقدام تحسین برانگیز ستارگان فوتبال الجزایر در حمایت از فلسطین

رابح ماجر اسطوره فوتبال الجزایر و 2 ستاره دیگر این کشور با دیدن این مربی صهیونیست حاضر نشدند تا در این بازی شرکت کنند. به همین دلیل، از روی سکوها تماشاگر این مسابقه نمادین و به نوعی عادی ساز روابط با رژیم اشغالگر بودند.

در حالی ستارگان سابق فوتبال الجزایر در حمایت از فلسطین این اقدام تحسین برانگیز را انجام دادند که مهدی مهدوی کیا ستاره سابق فوتبال ایران در اقدامی عجیب، در این بازی شرکت کرد و در کنار این مربی صهیونیست قرار گرفت.

* ستاره عربستان و عمان هم حامی فلسطین شدند

موج انتقادات به این بازی به میزبانی قطر و با حضور کشورهای عربی در فضای مجازی بسیار زیاد بود. تمام کاربران فضای مجازی در کشورهای عربی و مسلمان این بازی را محکوم کردند.

در جدیدترین خبر از این بازی جنجالی، تصاویری از پیراهن های نواف التمیاط ستاره سابق تیم ملی عربستان و عماد الحوسنی ستاره سابق عمانی ها در فضای مجازی منتشر شد که پرچم صهیونیست ها را از پیراهن خود پاک کردند.

* خشم صهیونیست‌ها از اقدام دو ستاره عرب

فیفا برای این بازی یک لباس مخصوص طراحی کرده بود که پرچم تمام کشورها و به خصوص پرچم رژیم اشغالگر قدس نیز در آن هک شده بود. اما این دو ستاره سابق مسلمان، در اقدامی بزرگ و تحسین برانگیز، پرچم این رژیم را از پیراهن های خود پاک کردند.

اقدام دو ستاره سابق فوتبال اعراب در فضای مجازی موج بزرگی را به راه انداخت و از این دو بازیکن سابق تشکر شد. در مقابل، رسانه های صهیونیست و حامی رژیم اشغالگر به شدت از این اقدام دو ستاره فوتبال خشمگین شدند.

* سکوت فدراسیون به حضور مهدوی کیا با پیراهن منقش به پرچم صهیونیست‌ها

اقدام یک عربستانی و عمانی در حمایت از فلسطین مقابل صهیونیست های متجاوز درحالی رقم خورد که مهدی مهدوی کیا و فدراسیون ایران هنوز پاسخگوی این اقدام عجیب خود نشده و سکوت کرده اند.

این دیدار نمادین کاملا به صورت هدفمند از سوی فیفای صهیونیست طراحی شده تا با حضور گرانت در این بازی، به نوعی به دنیا نشان دهند رژیم اشغالگر با اعراب و مسلمانان مشکلی ندارد و به نوعی هویت جعلی اش را تایید کند.

در تصویر بالا می توانید نواف التمیاط در کنار مهدوی کیا را مشاهده کنید. مربی امیدهای ایران با پیراهن منقش به پرچم رژیم اشغالگر شرکت کرده ولی فوتبالیست عربستانی پرچم اشغالگران را از پیراهنش پاک کرده است!

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس