سرویس های خارجی و دشمنان انقلاب با حرکات مسلحانه قصد دارند که آتش اغتشاشات در کشور خاموش نشود
سرویس های خارجی و دشمنان انقلاب با حرکات مسلحانه قصد دارند که آتش اغتشاشات در کشور خاموش نشود
قطعا عاملان و آمران وقایع اخیر در کشور از جمله سرویس‌های جاسوسی آمریکا، اسرائیل، رژیم مرتجع سعودی سزای این حرکاتشان را خواهند دید.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: حوادث اخیر کشور برای این موضوع بود که سرویس‌های خارجی نیاز به یک خون برای زنده نگهداشتن اعتراضات داشتند زیرا آنها در جمع کردن مردم و اعتصابات با شکست مفتضحانه روبه رو شدند و از این رو دست به حرکت مسلحانه زدند.
به گزارش حامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛ دکترشهریار حیدری نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حادثه تروریستی شهرهای ایذه و اصفهان، اظهار داشت: اعتراضات مردم به گرانی ها کاملا به حق است و این اعتراضات باید پاسخ داده شود اما تبدیل شدن اعتراض به آشوب و حرکات تروریستی برای هیچکس قابل قبول نیست و حتی معترضین هم این حرکات را محکوم می‌کنند.

وی افزود: حوادث اخیر در کشور برای این موضوع بود که سرویس های خارجی و دشمنان کشور نیاز به یک خون برای زنده نگهداشتن اعتراضات در داخل داشتند زیرا آنها در جمع کردن مردم و اعتصابات با شکست مفتضحانه روبه رو شدند؛ از این رو با حرکات مسلحانه قصد دارند که آتش این اتفاقات در کشور خاموش نشود.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در طی این دوماه آشوب‌هایی در کشور وجود داشت که اکثر این موارد در کشور تمام شدن و تعداد محدودی باقی مانده که به زودی توسط نیروهای اطلاعاتی و امنیتی این افراد مسلح و اغتشاشگر دستگیر خواهند شد و به دستگاه قضا معرفی خواهند شد.

حیدری تصریح کرد: قطعا عاملان و آمران وقایع اخیر در کشور از جمله سرویس‌های جاسوسی آمریکا، رژیم کودک کش اسرائیل، رژیم مرتجع سعودی سزای این حرکاتشان را خواهند دید و فکر نکنند که اقدامی انجام می‌دهند و فرار می‌کنند زیرا نیروهای اطلاعاتی و امنیتی کشور آن ها را دنبال خواهند کرد و به سزای امیال پلیدشان خواهند رساند.

وی ادامه داد: همچنین وزارت امورخارجه باید در سطح بین الملل حوادث تروریستی را دنبال کند و از نظر حقوقی آن‌ها را پیگیری کند تا دنیا بداند که ایران 40 سال درگیر تروریست است و دها هزار ایرانی در این حوادث جانشان را از دست داده اند. ایران همواره کشوری پیش قدم در مبارزه با تروریست بوده و هست و این اتفاقات باعث نمی‌شود خللی در روند رو به رشد ایران وارد شود و مبارزه با تروریست تا مبدا ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/6168

  • منبع خبر : تسنیم