سر دادن شعار علیه جمهوری اسلامی پس از فوتبال ساحلی ایران و امارات
سر دادن شعار علیه جمهوری اسلامی پس از فوتبال ساحلی ایران و امارات
دولت عمارات در صورت عدم برخورد مناسب این کشور باید تبعات این اقدام ضدایرانی خود را پذیرا باشد.

امیرحسین عصاریان ؛ شاید این جمله را از زبان بسیارس از مسئولان ورزشی در جهان شنیده باشید که ورزش و سیاست از هم جدا هستند. است اما چند وقتی است که در سکوت معنادار همین مسئولان جهانی ورزش مانند فیفا ورزش به سوی سیاسی شدن گام بر می دارد حاشیه‌های پس از مسابقه فوتبال ساحلی ایران و امارات که در این کشور برگزار شد ماجرای پیرامون همین مطلب است  زیرا پای گذاشتن قانون ؟ قانونی که ورود سیاست به فوتبال را منع می‌کند لذا اگر فیفا بخواهد مماشاتی در این زمینه داشته باشد و با کشورهایی که دنیای فوتبال را به سمت سیاسی شدن برده (چه غلط و چه درست) و به این کار ادامه می دهند آن جا است که مدیریت کلا از دست فیفا خارج خواهد شد. و در آینده نزدیک دیگر چیزی از ورزش هم بجا نخواهد ماند.

به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛ پس از مسابقه فوتبال ساحلی ایران و امارات در چهاردهم آبان، برخی از تماشاگرانی که در ورزشگاه فوتبال ساحلی شهر دوبی حضور داشتند، در بیرون از ورزشگاه تجمع کردند و شعار‌های ساختار شکنانه علیه نظام جمهوری اسلامی سر دادند.

نکته قابل توجه آنکه هر گونه اقدام سیاسی در کشور امارات با محدودیت‌های جدی روبروست با این حال پلیس این کشور هیچ اقدامی علیه شعار‌های ساختارشکنانه این افراد انجام نداد.

این اقدام دولت امارات طبیعتا با حسن همسایگی تطابق ندارد و در صورت عدم برخورد مناسب این کشور باید تبعات این اقدام ضدایرانی خود را پذیرا باشد؛ و گرنه تبعات این اقدام خصمانه به زودی دامن این کشور را خواهد گرفت.

انتهای پیام/6097 

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین