سفرهای استانی موجب اعتماد بیشتر مردم نسبت به مسئولان و نظام می‌شود
سفرهای استانی موجب اعتماد بیشتر مردم نسبت به مسئولان و نظام می‌شود
سفرهای استانی و دیدار رو در رو با مردم موجب امیدآفرینی در میان مردم و افزایش انگیزه‌ها و امید نسبت به حل مشکلات در بین مردم می‌شود.

بهارستان آنلاین – عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: سفرهای استانی هیات دولت موجب افزایش امیدواری مردم و اعتماد بیشتر آنها به مسئولان می‌شود.

به گزارش«بهارستان آنلاین» ؛ دکتر سید علی موسوی نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به سفرهای استانی هیات دولت گفت: یکی از مسائل مهم در امر مردم سالاری ارتباط مستقیم و رو در رو با مردم است تا هم مسئولان با مشکلات مردم آشنا باشند و هم مردم بتوانند محدودیت‌ها و مشکلاتشان را به گوش مسئولان برسانند.

رئیس فراکسیون مناطق محروم مجلس اظهار داشت:  سفرهای استانی و دیدار چهره به چهره با مردم موضوعی است که همواره مورد تاکید بزرگان ما به ویژه مقام معظم رهبری بوده و گوشزد شده است.

دکتر موسوی خاطرنشان کرد: علاوه بر این دیدار با مردم در سفرهای استانی و آشنا شدن با مشکلات آنها بدون واسطه موجب اعتماد هر چه بیشتر مردم نسبت به مسئولان و نظام می‌شود.

نماینده مردم ملکان در مجلس در پایان گفت: نظام جمهوری اسلامی یک نظام مردمی است و بزرگ‌ترین سرمایه‌اش اعتماد مردم است و در نتیجه خدمتگزاری به مردم باید در اولویت کاری همیشگی مسئولان باشد.

انتهای پیام/3818

  • منبع خبر : فارس