سه‌شنبه گزینه سرمربی‌گری استقلال وارد تهران می شود
سه‌شنبه گزینه سرمربی‌گری استقلال وارد تهران می شود
خوان رامون لوپز کارو با فوتبال ایران هم تا حدودی آشنایی دارد. و با تیم عمان در تهران و مقابل تیم ملی ایران به نتیجه مساوی رسیده است.

بهارستان آنلاین – پس از مذاکرات با سرمربی جدید تیم استقلال تهران وی بامداد سه شنبه وارد تهران می شود.

به گزارش «بهارستان آنلاین» ، تیم استقلال پس از پایان فصل اخیر شاهد تغییرات دوباره روی نیمکت بود. ریکاردو ساپینتو پس از ناکامی در فینال جام حذفی در پیامی رسمی از هواداران خداحافظی کرد تا مشخص شود همکاری او با باشگاه تهرانی پایان یافته است.

از زمان خداحافظی این سرمربی‌، حجت کریمی، سرپرست باشگاه تایید کرد که مذاکرات با گزینه‌های داخلی و خارجی برای جانشین ساپینتو آغاز شده است.

در حالی که هنوز یک هفته از جدایی سرمربی پرتغالی نگذشته، به نظر می‌رسد گزینه نهایی جانشینی او پس از بررسی‌های نهایی انتخاب شده و این سرمربی قرار است بامداد سه‌شنبه وارد تهران شود.

نام سرمربی جدید استقلال تهران خوان رامون لوپز کارو (Juan ramon lopez caro)، مربی ۶۰ ساله اسپانیایی است. نکته جالب درباره این سرمربی آغاز فعالیت پیش از سن ۳۰ سالگی است.

همین فرصت کوتاه کافی بود که او در سن ۳۵ سالگی در سطح حرفه‌ای لیگ حرفه‌ای مربیگری را شروع کند. از سال ۱۹۹۷ تا به امروز او به طور مستمر هدایت تیم‌های باشگاهی و ملی در سطوح مختلف را به عهده داشته که مهم‌ترین آن‌ها به شرح زیر است:

سرمربی مایورکا (اسپانیا)
سرمربی رئال مادرید (اسپانیا)
سرمربی سویا (اسپانیا)
سرمربی تیم ملی اسپانیا (اروپا)
سرمربی تیم ملی عربستان (آسیا)
سرمربی تیم ملی عمان (آسیا)
سرمربی تیم دالیان چین (آسیا)
سرمربی تیم شنزن چین (آسیا)

از نکات قابل تامل رزومه کاری او این است که در عربستان سعودی به مدت ۴ سال متوالی مربیگری کرده است.

خوان رامون لوپز کارو به غیر از حضور در فوتبال خاورمیانه با فوتبال ایران هم تا حدودی آشنایی دارد. او با تیم عمان در تهران و مقابل تیم ملی ایران به نتیجه مساوی رسیده است.

از دیگر سوابق او می‌توان به هدایت تیم دالیان چین در سوپر لیگ و قهرمانی با تیم شنزن در چین اشاره کرد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین