سومین قهرمانی پیاپی پرسپولیس در لیگ برتر
سومین قهرمانی پیاپی پرسپولیس در لیگ برتر
تیم های سپاهان اصفهان و استقلال تهران به ترتیب در رده های دوم و سوم لیگ دست یافتند تا جواز سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دریافت نمایند.

بهارستان آنلاین – برانکو ایوانکویچ برای سومین با پیاپی توانست پرسپولیس را به قهرمانی در لیگ برتر برساند . پرسپولیس تهران که برای قهرمانی تنها به یک امتیاز احتیاج داشت توانست در آخرین دیدارش از لیگ برتر با تک گل ماریو بودیمیر ، مهاجم کروات خود در دقیقه 41 دروازه پارس جنوبی جم را باز کند و جام قهرمانی را برای سومین سال پیاپی به بالای دست ببرد.

به گزارش بهارستان آنلاین ، تیم های سپاهان اصفهان و استقلال تهران به ترتیب در رده های دوم و سوم لیگ دست یافتند تا جواز سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دریافت نمایند.


پرسپولیس قبل از این بازی 3 امتیاز از سپاهان اصفهان جلو بود و برای قهرمانی تنها به یک امتیاز احتیاج داشت که با این پیروزی با مجموع 61 امتیاز صدر نشینی خود را حفظ نمودند و سپاهان اصفهان با پیروزی دو بر صفر مقابل استقلال خوزستان و کسب 58 امتیاز به مقام نایب قهرمانی لیگ برتر ایران دست یافت.

کی روش استنلی سوارز از سپاهان اصفهان و لوسیانو پریرا از فولاد خوزستان با زدن 16 گل مشترکا به عنوان آقای گلی هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال دست یافتند و علی علیپور نیز با زدن 14 گل در رده بعدی قرار گرفت.

پدیده مشهد نیز با 56 امتیاز و بالاتر از تراکتورسازان در رتبه چهارم لیگ برتر قرار گرفت . به این ترتیب اگر پرسپولیس یا سپاهان در جام حذفی قهرمان شوند ، این تیم هم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را بدست خواهد آورد .

قابل ذکر می باشد که دو تیم پرسپولیس و سپاهان اصفهان در نیمه نهایی جام حذفی ایران باید مقابل هم قرار گیرند که برنده این بازی در فینال مقابل داماش خواهد ایستاد.

انتهای پیام/152