سومین همایش اتحادیه تاسیسات مکانیکی ساختمان برگزار شد
سومین همایش اتحادیه تاسیسات مکانیکی ساختمان برگزار شد
این همایش با رویکرد اصلاح مصرف انرژی در ساختمان همراه با برنامه های آموزشی مجریان و کارگاههای آموزشی کاربردی،شرکت های فعال در صنعت ساختمان برگزار می شود.

بهارستان آنلاین – ریس اتحادیه تاسیسات مکانیکی ساختمان در سومین همایش اتحادیه تاسیسات مکانیکی تهران گفت: در این دوره از همایش به تاسیسات مکانیکی ساختمان به عنوان فاکتوری مهم که باعث فرسودگی ساختمان میشود پرداخته شد.

به گزارش بهارستان آنلاین ، بیژن عطارد ریس اتحادیه تاسیسات مکانیکی ساختمان درحاشیه سومین همایش اتحادیه تاسیسات مکانیکی ساختمان در سالن هامی پارسه برگزار شد گفت: یک فاکتور مهم که باعث فرسودگی ساختمان میشود تاسیسات مکانیکی است که در سومین همایش اتحادیه تاسیسات مکانیکی ساختمان به آن پرداخته شد.

وی عمر متوسط ساختمان در ایران را ۲۵ سال دانست و خاطرنشان کرد: متوسط عمر مفید ساختمان در کشورهای پیشرفته ۹۰ سال است و ما بر انیم تا بتوانیم در این همایش ها آموزش های لازم را به همکارانمکان بدهیم تا در نتیجه طول عمر مفید ساختمان ها را افزایش دهیم و از هدر رفت بسیاری از سرمایه ها جلوگیری کنیم.

ریس اتحادیه تاسیسات مکانیکی ساختمان افزود: عدم رعایت کیفیت مناسب در ساخت وساز‌ها، به کار بردن مصالح ساختمانی بی‌کیفیت و نیز عدم به کارگیری شیوه اجرایی مناسب، باعث ساخت چنین واحد‌های مسکونی با عمر پایین می‌شود.

وی تصریح کرد: یک فاکتور مهم که باعث فرسودگی ساختمان میشود تاسیسات مکانیکی است مجموعه لوله کشی ساختمان و نصب تجهیزات مرتبط با این امر که این همایش می تواند به شرکت های تولیدکننده تجهیزاتی آموزش های لازم را بدهد تا علم خود را بالا ببرند.

 

عطارد افزود:این همایش با رویکرد اصلاح مصرف انرژی در ساختمان همراه با برنامه های آموزشی مجریان و کارگاههای آموزشی کاربردی،شرکت های فعال در صنعت ساختمان برگزار می شود.

انتهای پیام /435