شبکه‌های اخلالگر در بازار خودرو را شناسایی و گردن کلفت‌های آنها را به اعدام محکوم کنید.
شبکه‌های اخلالگر در بازار خودرو را شناسایی و گردن کلفت‌های آنها را به اعدام محکوم کنید.
این روزها اگر سری به بازار خودرو بزنید متوجه می شوید که این بازار چه وضعیت نابسامانی داشته ودارد تا جایی که عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع مجلس خواستار ورود دستگاه های امنیتی به ویژه وزارت اطلاعات و قوه قضائیه به این مسئله و برخورد با مافیا و به ویژه دلالان صنعت خودرو شده است.

بهارستان آنلاین – عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم ورود دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی و به ویژه قوه قضائیه درمسئله خودرو خاطر نشان کرد: ساماندهی بازار خودرو بیش از اینکه نیاز به شورای رقابت ، ستاد تنظیم بازار و سازمان حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان داشته باشد نیازمند ورود دستگاه های اطلاعاتی ، امنیتی و قضایی برای دستگیری مافیای ثروت و اعدام اخلالگران بازار خودروست.

به گزارش بهارستان آنلاین ؛ حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا با بیان تبیین دو راه کار برای از بین بردن التهابات بازار خودرو گفت : در بازار خودرو باید دو اتفاق در سطوح تصمیم گیری و اجرایی صورت بپذیرد . اول اینکه باید مقامات امنیتی و قضایی با ورود به مسئله گرانی افسارگسیخته خودرو با مافیای داخل و خارج این صنعت برخورد قاطع و انقلابی نمایند و اخلالگران و مافیایی که به صورت لحظه ای موجب التهاب بازار و افزایش قیمت ها می شوند را شناسایی ، دستگیر ، محاکمه و به مرگ محکوم کنند و دوم آنکه وزیر صنعت ، معدن و تجارت حاشیه بازار را از چرخه قیمت گذاری خودرو خارج نماید.

رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با اشاره به عرضه خودرو با نرخ پنج درصد پایین تر از قیمت بازار توسط خودروسازان خاطر نشان کرد : این رویکرد خودروسازان از یک طرف سود بدون زحمتی را عاید دلالان کرده و از سوی دیگر تعادل قیمت ها را در بازار خودرو از بین بره و مفسده انگیز شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم در پایان دخالت دستگاه های اطلاعاتی – امنیتی و قوه قضائیه در پایان دادن به نابسامانی قیمت خودرو از ضروریات برشمرد و تاکید نمود : وزارت اطلاعات باید هر چه سریعتر باندهای مافیایی و شبکه های اخلالگر را در بازار خودرو شناسایی نماید و قوه قضائیه نیز با تشکیل شعبه ویژه برای اخلالگران نظام خودرویی کشور متخلفان و اخلالگران را محاکمه و گردن کلفت های انها را حتی به اعدام محکوم نماید.

نماینده مردم سنقر در مجلس خواستار دخالت دستگاه های اطلاعاتی – امنیتی و قوه قضاییه در پایان دادن به نابسامانی قیمت خودرو شد و افزود: با توجه به شرایط غیرعادی بازار خودرو این دستگاه ها باندهای مافیایی و شبکه‌های اخلالگر در بازار خودرو را شناسایی کنند و قوه قضاییه نیز با تشکیل شعبه ویژه «اخلال در نظام خودرویی کشور» متخلفان و اخلالگران را محاکمه و گردن کلفت‌های آنها را حتی به اعدام محکوم کند.

انتهای پیام /130

  • نویسنده : امیرحسین عصاریان