شروط پوتین را نپذیرید جهنم در انتظار جهان است
شروط پوتین را نپذیرید جهنم در انتظار جهان است
ما باید درک کنیم که وقتی یک جنگ جهانی رخ می دهد، این بحث را که این یک جنگ منطقه ای یا محلی است را کنار بگذاریم.

 رئیس جمهور صربستان، گفت :  اگر رهبران جهان به پیشنهادهای ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه درباره اوکراین پاسخ ندهند، جهنم در جهان رخ خواهد داد.

به گزارش حامعه خبری «بهارستان آنلاین» ؛  الکساندر ووچیچ، رئیس جمهور صربستان افزود: من می‌دانم چه چیزی در پیش است. به محض اینکه ولادیمیر پوتین کار را در سورسک، باخموت و سولدیار و سپس خط دوم: اسلاوینسک- کراماتورسک- آودیوکا به پایان رساند، پیشنهادهای خود را ارائه خواهد داد. اگر قبول نشود و قصد قبولی نداشته باشند به جهنم می رویم.»

رئیس جمهور صربستان جزئیاتی در مورد پیشنهاداتی که در مورد آنها صحبت کرده است، فاش نکرد.

پیشتر رئیس جمهور ووچیچ تاکید کرده بود که بحران اوکراین یک جنگ جهانی است که در آن غرب با کمک سربازان اوکراینی با روسیه می جنگد.

ووچیچ در مصاحبه ای با شبکه تلویزیونی پینک گفت: «ما باید درک کنیم که وقتی یک جنگ جهانی رخ می دهد، این بحث را که این یک جنگ منطقه ای یا محلی است را کنار بگذاریم. کل جهان غرب از طریق اوکراینی ها علیه روسیه می جنگد، این یک مبارزه جهانی است. آنچه گم شده تنها یک درگیری بزرگ در سرزمین های آسیاست.»

رهبر صربستان خاطرنشان کرد: وضعیت اوکراین بر بالکان نیز تأثیر می گذارد، اما تأکید کرد که صربستان تمام تلاش خود را برای حفظ صلح در منطقه به کار خواهد گرفت.

انتهای پیام/5534  • منبع خبر : بهارستان آنلاین