شفافیت اموال وکلای ملت / نمایندگان چقدر دارایی‌ دارند؟
شفافیت اموال وکلای ملت / نمایندگان چقدر دارایی‌ دارند؟
مخاطبان بهارستان آنلاین نیز می‌توانند در بخش کامنت‌های وبسایت، کانال‌ها و پیج‌های خبرفوری در پلتفورم‌های مختلف مجازی، نظرات خود را در این زمینه منتشر کنند.
 

  در تازه‌ترین کمپین رسانه ای کشور بهارستان آنلاین همگام با سایر رسانه ها  در شبکه‌های اجتماعی از نمایندگان مجلس می‌خواهد تا در آستانه انتخابات اسفندماه مجلس، دارایی‌های خود را به‌طور شفاف به مردم اعلام کنند.

به گزارش«بهارستان آنلاین» ؛ هر دوره در آستانه انتخابات مجلس یا ریاست جمهوری، بحث بر سر دارایی نامزدهای انتخابات داغ می‌شود. امسال در آستانه انتخابات مجلس این موضوع درباره نمایندگان کنونی مجلس بیشتر بحث‌برانگیز شده است.

دلیل حساسیت‌ها، اول عدم عمل نماینده‌ها به وعده شفافیت است و دوم، افشاگری رانت شاسی‌بلندها که شبهاتی را درباره سلامت مالی برخی نمایندگان مطرح کرد.

در چنین شرایطی، خبرفوری از نمایندگان مجلس یازدهم می‌خواهد با شرکت در کمپین “شفافیت اموال نمایندگان”، به بازگشت اعتمادعمومی به خانه ملت کمک کرده و گزارش‌هایی صادقانه به افکارعمومی ارائه دهند.

مخاطبان بهارستان آنلاین نیز می‌توانند در بخش کامنت‌های وبسایت، کانال‌ها و پیج‌های مادر پلتفورم‌های مختلف مجازی، نظرات خود را در این زمینه منتشر کنند.

گفتنی است؛ این هشتگ تازه، مقدمه‌ای برای شفافیت مالی سایر مقامات به شمار می‌رود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین