شفافیت نمایندگان را موظف به مسئول بودن در برابر انتخاب هایشان می کند
شفافیت نمایندگان را موظف به مسئول بودن در برابر انتخاب هایشان می کند
متأسفانه بیشتر همکاران در حرف موافق طرح شفافیت بودند و این طرح  را  طرحی خوب و جامع بیان می کردند ولی  وقتی آرا اعلام شد دیدیم که نتیجه و خروجی چیز دیگری است./بنده رسما به هیئت رییسه نامه نوشتم که تمام امور من را شفاف به صورت داوطلبانه اعلام کنند.

بهارستان آنلاین – عضو فراکسیون ولایی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشت: شفافیت آرا عملکرد و دارایی و دریافتی ها باعث سربلندی و عزت مجلس می شود.

به گزارش بهارستان آنلاین ، سید حسین نقوی حسینی با بیان اینکه من از طراحان طرح شفافیت آرا در مجلس بودم ؛ خاطرنشان کرد : وقتی نمایندگان به این طرح رای مثبت ندادند بنده رسما به هیئت رییسه نامه نوشتم که تمام امور من را شفاف به صورت داوطلبانه اعلام کنند.

عضو فراکسیون ولایی افزود: سال‌ها است که ما به دنبال تصویب طرح شفافیت آراء نمایندگان مجلس هستیم ولی 2 بار این طرح در صحن علنی رای لازم را نیاورده است.

نماینده مردم ورامین گفت : متأسفانه بیشتر همکاران در حرف موافق این طرح بودند و این طرح  را  طرح خوب و جامعی بیان می کردند ولی  وقتی آرا اعلام شد دیدیم که نتیجه و خروجی چیز دیگری است.

این نماینده مجلس دهم یادآور شد: شفافیت در مجلس منجر به شناخت بیشتر مردم نسبت به نمایندگان شان می شود و نمایندگان موظف به مسئول بودن در برابر انتخاب هایشان می کند.

انتهای پیام / 550