شهباز حسن پور باید الگوی نمایندگان مجلس یازدهم باشد
شهباز حسن پور باید الگوی نمایندگان مجلس یازدهم باشد
مردم انقلابی و همیشه در صحنه سیرجان و بردسیر نشان دادند که مردمی بودن ، تخصص، تعهد و انقلابی بودن و انقلابی ماندن از مهمترین مولفه هایشان برای انتخاب نماینده اصلح است نه گروه بازی و باندبازی های سیاسی.

امیرحسین عصاریان برای بهارستان آنلاین نوشت : انتخاب صحیح و هوشمندانه مردم شهرهای سیرجان و بردسیر به شهباز حسن پور نماینده ارزشی و جهادی مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه نشان داد که مردمی بودن ، تخصص ، تعهد و انقلابی بودن و انقلابی ماندن از مهمترین مولفه هایشان برای انتخاب نماینده اصلح است

به گزارش بهارستان آنلاین ، نتیجه قطعی آرا انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرهای سیرجان و بردسیر مشخص شده است و بر طبق آرای اعلام شده قطعی از ستاد انتخاباتی وزارت کشور مردم این شهرها به نماینده خود در ادوار گذشته خود یعنی شهباز حسن پور بیگلری اعتماد کرده‌اند. نماینده ای که مستقل است.

12 سال حضور مستمر شهباز حسن پور در مجلس شورای اسلامی و اعتماد دوباره مردم شهر های بردسیر و سیرجان به وی نشان می دهد که مردمی بودن وی از مهمترین مؤلفه های انتخاب مجدد وی به شمار می آید.

شهباز حسن پور بیگلری به واقع سردار توسعه و سازندگی شهرستان های سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی است چراکه با نگاهی کوتاه به کارنامه فعالیت های وی در 12 سال حضور در مجلس شورای اسلامی به خوبی متوجه خواهیم شد که وی از پرکار ترین نمایندگان در ایجاد بازار کار و سرمایه گذاری و اشتغال جوانان در حوزه انتخابیه خود است چیزی که در بیشتر نمایندگان دوره دهم به چشم نیامد .

بدون شک عملکرد و کارنامه شهباز حسن پور بیگلری نشان می دهد که وی در طول عمر خدمت خود در ادوار گذشته مجلس هیچگاه به دنبال منافع حزبی ، شخصی و گروهی نرفته است بلکه همیشه مصالح مردم را مقدم بر هر کاری در نظر گرفته است .

بنابراین نمایندگان مجلس یازدهم باید در نظر داشته باشند که پاسخگویی آنها به مردم موجب تقویت اعتماد عمومی به نظام می‌شود و یکی از راه‌های جلب اعتماد مردم، داشتن ارتباط مستمرمسئولان و به ویژه نمایندگان منتخب مردم با مردم از طریق پاسخ دادن به سؤالات و شبهات به‌وجود آمده و همچنین گزارش‌دهی مستمر نمایندگان به مردم حوزه انتخابیه شان از فعالیت های صورت پذیرفته است.

حال با توجه به شاکله های مجلس انقلابی اینده خوب است نمایندگان مجلس یازدهم از تجربیات این نماینده مردمی به نحوی مطلوب استفاده نمایند تا انشالله شاهد آبادانی ایران اسلامی در همه ابعد باشیم.

انتهای پیام/999