شکست شاگردان اسکوچیچ برابر جنگجویان صحرا
شکست شاگردان اسکوچیچ برابر جنگجویان صحرا
تیم ملی الجزایر در گرمای جهنمی دوحه توانست با نتیجه دو بر یک تیم ملی کشورمان را شکست دهد .

بازی تیم های ایران و الجزایر با ۲۰ دقیقه تاخیر از ساعت ۲۲:۵۰ آغاز شد و در نهایت با نتیجه دو بر یک به سود الجزایر که به جنگجویان صحرا معروف است، پایان یافت.

به گزارش جامعه خبری «بهارستان آنلاین» ؛ الجزایر در حالی که با تیم دوم خود در زمین حاضر شده بود که تیم ملی ایران را در با بیشتر لژیونرهایش در گرمای جهنمی دوحه برد.

ترکیب تیم ملی ایران:

امیر عابدزاده، سید مجید حسینی، امید نورافکن، صادق محرمی، احسان حاج صفی(۴۶-امید ابراهیمی)، سعید عزت اللهی(۴۶-میلاد سرلک)، احمد نوراللهی(۷۱-مهدی مهدی‌پور)، علیرضا جهانبخش، علی قلی زاده(۷۱-امیرحسین حسین‌زاده)، مهدی طارمی و سردار آزمون(۴۶- عارف آقاسی )
سرمربی: دراگان اسکوچیچ

ترکیب تیم ملی الجزایر:

آنتونی ماندریا، احمد توبه، عبدالقادر بدران، محمد توقای، حکیم زیدادکه، اسماعیل بن ناصر، آدم زرقان، قادری، بلال براهیمی، ریاض بن عیاد(۶۷- عمورا)، رشید غزال(۷۱- عمرانی).
سرمربی: جمال بلماضی

شرح گل:

الجزایر یک- ایران صفر (دقیقه ۴۴-ریاض بن‌عیاد): روی پاس به عقب اشتباه جهانبخش در موقعیت تک به تک توپ را وارد دروازه ایران کرد.

ایران یک- الجزایر یک (دقیقه ۶۴- علیرضا جهانبخش): روی پاس در عرض امید نورافکن به دهانه دروازه پس از حرکت پایه‌توپ فوق‌العاده عارف آغاسی، علیرضا جهانبخش دروازه حریف را با یک بغل‌پا باز کرد.

الجزایر دو ایران یک(دقیقه ۸۲- عموره): روی اشتباه نورافکن در دفع توپ عموره با عابدزاده تک‌به‌تک شد و توپ را از کنار پاهای عابدزاده وارد دروازه کرد.

انتهای پیام/5255

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین