طرح سهمیه بندی بنزین متوقف گردید
طرح سهمیه بندی بنزین متوقف گردید
طبق شنیده ها از برخی منابع مطلع دولتی با تصمیم شورای هماهنگی سران قوا قرار بود امروز بنزین سهمیه بندی شود اما این موضوع با واکنش و مخالفت نمایندگان مجلس فعلا متوقف و به زمان دیگری موکول شد

بهارستان آنلاین – اظهارات وزیر اقتصاد از نهایی شدن اجرای طرح سهمیه بندی بنزین با واکنش نمایندگان مردم مواجهه و آنان خواستار توقف این طرح و تاخیر در ادامه این طرح شدند.

به گزارش بهارستان آنلاین ، برخی از منابع مطلع در دولت از نهایی شدن اجرای طرح سهمیه بندی بنزین از ساعت 24 پنج شنبه دوازدهم اردیبهشت ماه با قیمت بنزین سهمیه ای 1000 تومانی و آزاد به مبلغ 2500 تومان خبر داده بودند اما در پی مخالفت شدید مجلس شورای اسلامی ظاهرا این طرح به زمان دیگری موکول شد.

مهندس محمد خالدی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شورای هماهنگی سران قوا تنها مجاز است تصمیم های کلان بگیرد خاطر نشان کرد : شورای هماهنگی سران سه قوه نمی تواند بدون تصویب مجلس در موضوع افزایش یا تعقییر قیمت بنزین تصمیمی بگیرد.

لازم به ذکر می باشد که نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بودجه سال 98 با پیشنهاد ساماندهی و افزایش بنزین مخالفت کرده بودند.

این در حالی است که سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی اعلام کرد که امروز قرار نیست بنزین سهمیه بندی شود.

انتهای پیام / 117

  • نویسنده : امیرحسین عصاریان