طرح های مناسبتی مانند یلدای قرمز می تواند انگیزه خرید در مشتریان را بیشترنماید
طرح های مناسبتی مانند یلدای قرمز می تواند انگیزه خرید در مشتریان را بیشترنماید
با وجود شرایطی که امروز در کشورها حاکم است باید فشار را از مردم کم کرد.

جلسه اتاق اصناف تهران با حضوراعضای هیات رییسه اتاق اصناف، روسای صنوف ، نمایندگان فراکسیون اصناف واشتغال مجلس شورای اسلامی و رئیس پلیس اماکن تهران بزرگ در محل اتاق اصناف تهران برگزار شد.

به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛ در ابتدای این جلسه که بمنظور هماهنگی کارگروه تخصصی فراکسیون اصناف واشتغال مجلس شورای اسلامی با روسای اصناف تهران برای برگزاری رویداد ” یلدای قرمز” با حضور اصحاب رسانه برگزارشد.

……. با اعلام رضایت از اجرای طرح بین المللی رویداد یلدای قرمز که توسط اتاق اصناف با همکاری فراکسیون اصناف مجلس برگزار می گردد؛ گفت : با وجود شرایطی که امروز در کشورها حاکم است باید فشار را از مردم کم کرد و در این راستا اصناف برای دلگرمی مردم باید در کنار آنان باشند لذا طرح های که بتواند در  قدرت خرید مردم تاثیرگذار باشد همه اتحادیه های صنفی باید از آن حمایت نمایند تا  انشالله شرایط بهتر از پیش جلو برود.

وی با تاکید بر اینکه  تورم و کمبود نقدینگی فقط مختص ما فروشندگان نیست و شامل حال مشتریان نیز می شود؛ تصریح نمود : به دلیل شرایط اقتصادی مردم ، فروش کسبه به شدت کم شده است و معلوم نیست که رونق کی به بازار بازخواهد گشت.

…… با بیان اینکه طرح های مناسبتی می تواند انگیزه خرید در مشتریان را بیشتر نماید ؛ خاطرنشان کرد: طرح بین المللی رویداد یلدای قرمز با همین هدف یعنی بالا بردن  انگیزه برای خرید مردم توسط فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی برنامه ریزی شده است و انشالله حرکتی ادامه دار برای تعامل بیشتر مردم و اصناف باشد.

انتهای پیام/6325