ظهورایران در قامت قدرت فرامنطقه ای
ظهورایران در قامت قدرت فرامنطقه ای
رئیس شورای هماهنگی حزب الله گفت: ارسال سوخت به ونزوئلا نشان از فهم استراتژیک ایران به عنوان قدرتی فرامنطقه ای است بطوریکه بوده و موجب امیدواری مردم کشورهای انقلابی و جهان مستضف درباور عبور از تنگناهای معیشتی و تحریم های آمریکاست.

بهارستان آنلاین -فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به توفیق ناوگان نفتی جمهوری اسلامی ایران برای حضورتجاری در آبهای آمریکای جنوبی اظهارداشت: پنج کشتی حامل سوخت ایران در حالی بدون توجه به تهدیدات آمریکا راهی ونزوئلا شدند که آمریکا دو ارتش کلاسیک فرماندهی شمال وجنوب قاره آمریکا را در اقیانوس اطلس دارد.

به گزارش بهارستان آنلاین ؛ دکتر حسین الله کرم  با اشاره به پیام تشکر نیکولاس مادورو رییس جمهوری ونزوئلا از حمایت‌های ایران، گفت: ایران و ونزوئلا را دارای مردمانی انقلابی هستند که هرگز در برابر امپراتوری آمریکای شمالی به زانو در نخواهند آمد.

الله کرم خاطرنشان کرد: آمریکا بدلیل آسیب پذیری ارتش مرکزی اش(نیروی دریایی در بحرین، نیروی هوایی درقطر، نیروی زمینی در کویت)و آسیب پذیری شدید اسرائیل،عربستان و امارات از هرگونه عملیات علیه کشتی های حامل انرژی ایران به سوی ونزوئلا خودداری ورزید بر همین اساس ایران ازیک قدرت منطقه ای به یک قدرت فرا منطقه ای تبدیل شده است.

وی همچنین یادآورشد:ارسال سوخت به ونزوئلا نشان از فهم استراتژیک در ایران اسلامی است، بطوریکه موجب امیدواری مردم ایران و کشورهای انقلابی و جهان مستضف در باور عبور از تنگناهای معیشتی و تحریم های آمریکاست.

انتهای پیام/۱۳۱۸

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین