عدم ساماندهی یارانه ها منشا فاصله طبقاتی عجیب در کشور شده است
عدم ساماندهی یارانه ها منشا فاصله طبقاتی عجیب در کشور شده است
امروز دهک های ثروتمند، 25 برابر دهک های فقیر از این یارانه استفاده می کنند. منشا این شده است که ثروتمندان روز به روز ثروتمندتر شده و فقرا روز به روز فقیرتر می‌شوند که این مسئله باید ساماندهی شود.

بهارستان آنلاین – نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس گفت: ما 900 هزار میلیارد تومان یارانه پنهان پرداخت می کنیم خوب این بیشتر به جیب چه کسانی می رود؟

به گزارش «بهارستان آنلاین» ؛ حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیات رئیسه و نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در خصوص اظهاراتی مبنی بر یارانه های پنهان و برگزاری رفراندوم در این خصوص اظهار کرد: من به وضعیت رفراندوم کاری ندارم اما نکته ای جود دارد این است که ما 900 هزار میلیارد تومان یارانه پنهان پرداخت می کنیم خوب این بیشتر به جیب چه کسانی می رود؟

این نماینده مجلس ادامه داد: ما در توزیع یارانه ها بی عدالتی در کشور داریم و عدم ساماندهی حتما منشا فاصله طبقاتی عجیب در کشور می شود چرا باید با پول بیت المال، عده ای روز به روز فربه تر شوند. اعتقاد بنده این است که یارانه ها باید ساماندهی شود.

گفتنی است؛ «ابوالفضل ابوترابی»، یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، از طرح تقاضای برگزاری رفراندوم به منظور حذف یارانه‌های آشکار و پنهان در مجلس شورای اسلامی خبر داده بود.

انتهای پیام/3637

 

  • منبع خبر : برنا