عده ای می‌خواهند از طریق مشکلات و اعتراضات دولت آینده را زمین گیر کنند
عده ای می‌خواهند از طریق مشکلات و اعتراضات دولت آینده را زمین گیر کنند
مگر قطعی برق چقدر روی موضوع افزایش قیمت سیمان و فولاد تاثیرگذار می باشد ؟

بهارستان آنلاین – نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس باید بازوی توانمند دولت باشد و طرح‌ها و لوایحی را در دستور کار قرار دهد تا مشکلات اصلی مردم و کشور حل و فصل شود.

به گزارش «بهارستان آنلای» ؛ حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی، گفت: کشور با مشکلات جدی رو به رو است و طرح الزام دستگاه‌های اجرایی به پاسخگویی به تذکرات نمایندگان از صبح امروز وقت مجلس را گرفته است. انتظار مردم از مجلس انقلابی آن است که مشکلات اساسی کشور را حل و فصل کنند و موضوعات اساسی در دستور کار مجلس قرار گیرد.

وی با انتقاد شدید از گرانی سیمان، افزود: ظرف چند روز قیمت سیمان ۵ برابر شده است و دلیلی هم که برای این گرانی می‌آورند قطعی برق است و سوال این است قطعی برق چقدر روی این موضوع تاثیر دارد؟ قطعی برق در زمان پیک روز است و تا این حد تأثیری ندارد. همچنین قیمت فولاد به شدت افزایش پیدا کرده است.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس تصریح کرد: مسکن در دولت تدبیر و امید متوقف و عملاً هیچ مسکنی ساخته نشد و الان هم که مردم می‌خواهند برای خود یک آلونکی بسازند، شاهد افزایش شدید قیمت مصالح ساختمانی و سیمان هستیم و باید تدبیری برای رفع این مشکل اندیشیده شود.

موسوی لارگانی گفت: در چند روز آینده دولت جدید آغاز به کار می‌کند و ما متاسفانه این روزها شاهد برخی تجمعات و اعتراضات هستیم که ممکن است برخی از این مسائل عمدی باشد و عده‌ای بخواهند با این مشکلات دولت آینده را زمین گیر کنند.

انتهای پیام/3361

  • منبع خبر : مهر