عکسهای شیشه‌ای در نگارخانه کلک خیال
عکسهای شیشه‌ای در نگارخانه کلک خیال
مجموعه آثار نرگس الفتی که با تکنیک نقاشی پشت شیشه اجرا شده‌اند که در نگارخانه کلک خیال از ۱۵ تا ۲۹ بهمن از ساعت ۹ بامداد تا ۱۶ به نمایش گذاشته می شود .

بهارستان انلاین – در این نمایشگاه که عکسهای شیشه‌ای نام دارد ؛ آثاری با موضوع کلی طبیعت بر روی دیوارهای نگارخانه می‌رود. نرگس الفتی در مجموعه عکسهای شیشه‌ای سعی کرده است تا حس درونی خود را از محیط‌های پیرامونی در پشت شیشه به تصویر بکشد. حسی که در محیط‌های طبیعی شکل گرفته و رشد یافته است.

به گزارش بهارستان آنلاین ؛ نرگس الفتی در عکسهای شیشه‌ای بر آن است تا بیننده را با حس درونی خود آشنا کند. حسی که برگرفته از حضور در محیط طبیعت است و گوشه‌ای از آن طبیعت را در گلچین آثارش به نمایش گذاشته است تا تجربه حسی خود را از غم و شادی یا تفکر و آرامش با مخاطب ، شریک شود.

عکسهای شیشه‌ای از ۱۵ تا ۲۹ بهمن در نگارخانه کلک خیال برپاست و آیین گشایش آن روز چهارشنبه ۱۶ بهمن از ساعت ۱۶ تا ۱۸ برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند هر روز از ساعت ۹ بامداد تا ۱۶ به نشانی میدان شهدا ، خیابان ۱۷ شهریور ، خیابان شهید کاظمی ، فرهنگسرای اخلاق ، طبقه دوم ، نگارخانه کلک خیال مراجعه نمایند.

انتهای پیام /960