فاطمه ذوالقدر : این شب نامه با دستور هیات ریسه تکثیر و توزیع شده است.
فاطمه ذوالقدر : این شب نامه با دستور هیات ریسه تکثیر و توزیع شده است.
در این بیانیه با کنار هم قرار دادن بخش هایی از سخنان رهبر انقلاب و رئیس جمهوری، روحانی متهم به «تقابل صریح و توهین آمیز با رهبر انقلاب شده است.

بهارستان آنلاین – تصویر شب نامه ای که علیه رییس جمهور در مجلس پخش شد

به گزارش بهارستان آنلاین ؛ صبح امروز شب نامه ای بدون امضاء در مجلس علیه رئیس جمهور روحانی توزیع شد که بنا بر شنیده ها، ظاهرا یکی از اعضای هیأت رئیسه بر خلاف آیین نامه مجلس مبنی بر مشخص بودن صادر کننده هر بیانیه و امضاءکنندگان، دستور تکثیر آن را داده است.

در این شب نامه که برخی نمایندگان آن را به رئیس یک کمیسیون منتسب می کنند، رییس جمهور متهم به «تحریک مردم برای درگیر شدن با مخالفین خود» طی سخنرانی در یزد شده است.

در این بیانیه با کنار هم قرار دادن بخش هایی از سخنان رهبر انقلاب و رئیس جمهوری، روحانی متهم به «تقابل صریح و توهین آمیز با رهبر انقلاب» شده است.

فاطمه ذولقدرنماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ضرورت حفظ وحدت و اتحاد برای مبارزه با فساد و کمک به شرایط فعلی اقتصادی کشور، گفت: انتشار بیانیه و شب نامه مشکلی از کشور حل نمی کند و تنها دستاورد آن می تواند تفرقه باشد. اگر فسادی هست، همه با هم کار کنیم که به نحو احسن با آنها برخورد شود و بتوانیم این موضوع را برطرف شود.

ذوالقدر درخصوص تهیه کنندگان شب نامه علیه رییس جمهور نیز گفت: مشخص نیست چه کسی آن را تهیه کرده چراکه اسم و امضا ندارد. این بیانیه با دستور هیات ریسه تکثیر و توزیع شده است.

انتهای پیام/686