فدراسیون فوتبال باز هم نیازمند بودجه حمایتی وزارت وزش است /فدراسیون فوتبال ایران در تحریم است
فدراسیون فوتبال باز هم نیازمند بودجه حمایتی وزارت وزش است /فدراسیون فوتبال ایران در تحریم است
به دلیل تحریم ها نرسیدن پول هایی که در فیفا است موجب می شود که دستمزد مارک ویلموتس پرداخت نشود و این اتفاق حتی ممکن است در همین ابتدای کار رابطه میان سرمربی بلژیکی و فدراسیون فوتبال ایران را هم خراب کند.

بهارستان آنلاین- مهدی تاج و همکارانش در فدراسیون فوتبال به نظر برای پرداخت پول سرمربی جدید تیم‌ملی هم دچار مشکل شدند و باز هم از وزارت ورزش و جوانان درخواست کمک کردند.

به گزارش بهارستان آنلاین ، روز گذشته انتشار خبر مربوط به حذف نام تیم ملی ایران در لیست رنکینگ کنفدراسیون فوتبال آسیا باعث شد خیلی ها از رو به تعلیق بودن فوتبال ایران حرف بزنند. در نهایت اما مشخص شد که چنین اتفاقی رخ نداده و فقط یک اشتباه تایپی باعث شده نام ایران از لیست حذف شود که بعد از چند ساعت هم دوباره اسم تیم ملی ایران در بین تیم های آسیایی دیده می شد. در این رابطه اما به نظر می رسد که در هر حال فوتبال ایران دچار مشکلاتی شده است. مشکلاتی مثل تحریم و ماندن پول ها در فیفا و دردسرهایی که فدراسیون فوتبال دارد. برای همین هم مهدی تاج بعد از اتفاق دیروز دوباره هشداری جدی به وزارت ورزش داده. تاج از این گفته که نرسیدن پول هایی که در فیفا است موجب می شود که دستمزد مارک ویلموتس پرداخت نشود و این اتفاق حتی ممکن است در همین ابتدای کار رابطه میان سرمربی بلژیکی و فدراسیون فوتبال ایران را هم خراب کند.

تاج با استفاده از اتفاق دیروز و اتفاق های مشابه اهرم فشاری روی وزارت ورزش گذشته و با بیان اینکه و فعلا سمت تعلیق نمی رود، خواسته که وزارت ورزش حواسش به مشکلات این روزها باشد. شنیده می شود که حتی کمک 400 هزار دلاری وزارت ورزش به استقلال برای جلوگیری از محرومیت آبی ها و در مقابل نرسیدن پول به فدراسیون فوتبال یکی دیگر از موضوعاتی است که تاج سر آن بحث دارد و اگر شرایط اینطور ادامه داشته باشد، فدراسیون فوتبال باز هم نیازمند بودجه حمایتی وزارت وزش است. بودجه ای برای سال های گذشته چیزی نزدیک به 40 میلیارد تومان بود.

انتهای پیام/306