فرانسه گفته است ما با ایران تجارت می کنیم / جان کری به ایران گفته تا انتخابات بعد صبر کنید ؛ ممکن است ترامپ رئیس جمهور بعدی نباشد
فرانسه گفته است ما با ایران تجارت می کنیم / جان کری به ایران گفته تا انتخابات بعد صبر کنید ؛ ممکن است ترامپ رئیس جمهور بعدی نباشد
رئیس جمهور فرانسه به من گفت کشورش روابط تجاری با ایران دارد و خواستار ملاقات با سران ایران است و من نیز اورا برای این ملاقات تشویق کردم

بهارستان آنلاین – دونالد ترامپ با بیان اینکه گفت گو های جان کری با سران ایران مسیر مذاکرات را پیچیده خواهد کرد هشدار داد این ملاقات ها امکان رسیدن به توافقات با ایران را سخت تر خواهد کرد .

به گزارش بهارستان آنلاین رئیس جمهور آمریکا گفت : جان کری به ایرانی ها گفته است تا 15 ماه دیگر صبر کنید ممکن است ترامپ انتخابات را ببازد و با کسی توافق کنید که هر چه می خواهید به شما بدهد.

ترامپ همچنین به ملاقات خود با امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه اشاره کرد و گفت : مکرون به من گفت که کشورش با ایران روابط تجاری دارد و می خواهد در همین زمینه ملاقاتی با سران ایران داشته باشد که من هم او را برای انجام این ملاقات تشویق کردم .
امانوئل مکرون

رئیس جمهور آمریکا در ادامه گفت : من لیستی از اهداف ایران در اختیار دارم که نمی توانم به ایرانی ها اجازه داشتن تسلیحات هسته ای را بدهم .

ترامپ همچنین درباره لغو دستور حمله هوایی به اهدافی در ایران گفت : دستور حمله را صادر کردم اما از ترس کشته شدن 150 ایرانی آنرا متوقف کردم .

در حال تکمیل ……

انتهای پیام /155