فرایندانتخابات فدراسیون فوتبال قانونی بود
فرایندانتخابات فدراسیون فوتبال قانونی بود
اگر موضوعی در این مورد، یا نکته‌ای در پرونده‌ آقای تاج پیدا می شد، صلاحیت وی تایید نمی شد چراکه نظام با هیچ احدی تعارف ندارد .
رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی درباره انتخابات  فدراسیون فوتبال گفت:  اولاً قانون می‌گوید بر اساس اساسنامه فیفا و AFC , بیست و یک روز قبل از برگزاری مجمع باید اسامی نامزدهای نهایی و داوطلب در انتخابات به فیفا و AFC ابلاغ شود. وقتی اعلام شود، یعنی عملاً فرایند قانونی این کار طی شده است.
 
محمد مهدی فرودین در گفتگوی اختصاصی با جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛ با بیان اینکه وقتی شب انتخابات بخواهیم گزارشی از طرف یک برنامه‌ ورزشی که بنده معتقد هستم کاملاً نگاهی یک طرفه به موضوع داشته و اصل بی طرفی را رعایت نکرده است بعد از نصف شب اعلام می کند که مجمع فردا لغو است، این توهین به همه اهالی ورزش و جامعه فوتبال به خصوص مجمع فدراسیون است.
 
وی در ادامه با تاکید بر اینکه اصلاً یک شخص و حتی یک برنامه ورزشی در جایگاهی نیست که بخواهد مجمع انتخابات را لغو کنند؛ خاطرنشان کرد: مجمع برای لغو انتخابات، مکانیزم خاص خودش را دارد. مکانیزآن هم این است که یا کمیته برگزاری انتخابات _اگر احیاناً مورد ابهامی بوده یا مجمع صلاح ندید که برگزار شود_ باید مجمع را لغو کند، یا کمیته بدوی باید مجمع را لغو کند؛ که این دو کمیته (کمیته برگزاری انتخابات و کمیته بدوی) هر دو آمادگی برگزاری مجمع را داشته اند. از همه مهمتر، هیئت‌ رئیسه ای که خودش بعد از آن بیانیه می‌دهد که مجمع برگزار می‌شود و لغو نمی‌شود، این یعنی دبیر کل بدون هماهنگی هیئت رئیسه تخلف کرده است و چنین اظهارنظری می کند.
 
وی این حرکت را بازی با احساسات مردم و جامعه فوتبال عنوان و تصذیح نمود: با هوشمندی و ذکاوت اعضای مجمع، انتخابات آن طوری که مردم انتظار داشتند برگزار شد. فارغ از هر نتیجه‌ای که رقم خورده است مهم این است که شأن مجمع باید حفظ می‌شد، که شد!

رییس فراکسیون ورزش مجلس درباره حواشی و تهمت هایی که اینروزها متوجه آقای تاج و برخی از دوستان و همکاران وی در برخی از رسانه ها خوانده و شنیده می شود گفت : اگر موضوعی در این مورد، یا نکته‌ای در پرونده‌ وی پیدا می شد، صلاحیت وی تایید نمی شد چراکه نظام با هیچ احدی تعارف ندارد و ما مشاهده نمودیم که  صلاحیت ایشان تایید  و جرمی که باعث شود اسم ایشان از لیست و فرآیند انتخابات خارج شود، قطعاً نبودهاست بنابراین جامعه هم قطعاً به این تصمیم احترام می گذارد.

انتهای پیام/5831

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین