فقط ۳۰ درصد از برنامه ششم توسعه محقق شده است
فقط ۳۰ درصد از برنامه ششم توسعه محقق شده است
باید دلایل عدم تحقق برنامه ششم توسعه در دستگاه‌های مختلف به صورت تخصصی بررسی شود و مشکلات رفع شود تا برنامه هفتم توسعه را بتوانیم با دقت بیشتر محقق کنیم.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی از با انتقاد از عدم تحقق  ۷۰ درصد از احکام برنامه ششم توسعه؛گفت: اجرای برنامه‌های توسعه یکی از مهمترین اقداماتی است که دولت‌ها باید در دستور کار قرار دهند و در صورت توجه به این برنامه‌ها کشور رو به پیشرفت و توسعه حرکت می‌کند.

به گزارش جامعه خبری «بهارستان آنلاین» ؛ دکتر محمدرضا پور ابراهیمی در شورای توسعه و برنامه ریزی استان کرمان گفت: ارزیابی‌های در خصوص اجرای برنامه ششم توسعه انجام شده است و در ۵۲ حکم اصلی این برنامه فقط ۳۰ درصد محقق شده است و مابقی تحقق نیافته است.

وی عنوان کرد: باید دلایل عدم تحقق برنامه ششم توسعه در دستگاه‌های مختلف به صورت تخصصی بررسی شود و مشکلات رفع شود تا برنامه هفتم توسعه را بتوانیم با دقت بیشتر محقق کنیم.

وی گفت: در حوزه دانش بنیان‌ها، فضای مجازی، اقتصاد دیجیتال، دسترسی به آب‌های ژرف که از ظرفیت‌های مهم تأمین منابع آبی است، در برنامه‌های قبلی اشاره نشده و باید در برنامه هفتم مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/6214

 

 

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین