فلسطینیان در کرانه باختری  بیش از دو سوم ارتش اسرائیل را زمین‌گیر کرده‌اند/تا 25 سال دیگر رژیم صهیونیستی وجود نخواهد داشت
فلسطینیان در کرانه باختری  بیش از دو سوم ارتش اسرائیل را زمین‌گیر کرده‌اند/تا 25 سال دیگر رژیم صهیونیستی وجود نخواهد داشت
به دلیل بالا بودن تراز انقلاب اسلامی هیچ یک از محاسبات دشمنان برای جنگ با ایران موید انتفاعشان نبوده است.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه رژیم غاصب صهیونیستی آرزوی نیل تا فرات را در سر داشت، اما امروز به برکت جبهه مقاومت در داخل مرز‌های خودشان دور خودشان دیوار کشیدند گفت: دو سوم کل ارتش صهیونیستی در کرانه باختری زمین‌گیر شده است و این وعده خدا است.

سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پارلمانی «بهارستان آنلاین» در یازدهمین همایش غزه، نماد مقاومت با تاکید بر اینکه لزومی ندارد که دشمن، در نزدیکی مرزهای ما مستقر باشد ؛گفت : این اراده و توانمندیِ جمهوری اسلامی ایران است که در نزدیک ترین مکان ها به دشمنان مستقر باشد دشمنان ضعیف و بزدل ما جرات نمی‌کنند با جنگ‌سخت با ما درگیر شوند، زیرا الان ۳۴ سال است که از پایان جنگ تحمیلی می‌گذرد، ولی دشمن جرات نکرده حتی یک تیر هم به سمت ما شلیک کند، زیرا به دلیل بالا بودن تراز انقلاب اسلامی هیچ یک از محاسبات آنها برای جنگ با ایران موید انتفاعشان نبوده است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه پنج سال است که رژیم صهیونسیتی نمی‌تواند یک دولت پایدار تشکیل دهد ؛ گفت:  این موضوع چیز جدیدی نیست خداوند متعال به برکت پایداری جبهه حق انقلاب اسلامی آنچنان اضمحلالی در جبهه دشمن ایجاد کرده که یک امر بدیهی مانند تشکیل دولت را نمی‌توانند، انجام بدهند و دشمن در داخل خانه خود گرفتار شده است و این امر قابل تصور بود.

وی یکی از مهمترین مشکلات رژیم صهیونیستی قوام‌نیافتگی، بی‌تمدنی، بی‌پشتوانه بودن و سست بودن اصل وجودی این رژیم جعلی در سرزمینی است که تعلقی به آن ندارد دانست و خاطرنشان کرد: همه شیاطین عالم، برای برپایی این رژیم منحوس، توانمندی خود را به کار گرفته اند؛ ولی فلسطینیان در کرانه باختری  بیش از دو سوم ارتش اسرائیل را زمین‌گیر کرده‌اند با وجود همه این شکست ها، صهیونیست‌ها و آمریکایی ها منشاء تمام شکست‌ها را جمهوری اسلامی می دانند. حداقل کاری که می توانند انجام دهند، این است که رجزخوانی کنند آرزویمان این است که با اشتباهات محاسباتی که بارها انجام داده‌اند، این بار هم اشتباه کنند تا دست ما باز شود و قدرت اسلام را به آنها نشان دهیم

سردار فدوی با تاکید بر اینکه ما در سیاست خارجی هم منفعل نیستیم؛ تصریح نمود :  جمهوری اسلامی ایران ابتکارعمل را در دست دارد. خواست ما این است که دولت آقای رئیسی، با وجود باور های خیلی بلند و ابتکار عملی که در اختیار دارد، بر اساس همین امور به تکلیف خود عمل کند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه روند انقلاب اسلامی و اسلام بر این است که اگر سردار و مرد پر افتخاری مانند حاج قاسم شهید شود و به آرزوی سالهای طولانی خود می رسد، صدها نفر مثل حاج قاسم از دل جوانان بیرون آیند؛ خاطرنشان کرد : نباید نگران باشیم درست است که هرکس جایگاه خود را دارد؛ ولی هیچ نگران این مطلب نباشید که با شهادت حاج قاسم کوچکترین مشکلی پیش بیاید، بلکه این روند دائم و به محکم ادامه دارد.

سردار فدوی درباره تحرکات تفاله های داعش در منطقه گفت : به قول حاج قاسم، “داعش واقعاً تمام شده اند.” اما  تلاش‌های آمریکا حتماً تعطیل نمی‌شود چزاکه تلاش های آنها هیچگاه در طی این ۴۴ سال تعطیل نشده  است و نمی شود ؛ بلکه شکل دشمنی آنها عوض میشود. آنها به دنبال این هستند تا یک پیروزی به برای خودشان به دست آورند اما هیهات! که حتی یک پیروزی نیز تا کنون به دست نیاورده اند.

وی در پاسخ به این سئوال خبرنگار بهارستان آنلاین مبنی بر اینکه رژیم غاصب صهیونیستی، از ورود ایران به اقیانوس آرام نگران است گفت : اسرائیل نگران باشد و از این نگرانی بمیرد! همانگونه که شهید مظلومان نیز در اوایل انقلاب گفتند: ” آمریکا از ما عصبانی باشد و از این عصبانیت بمیرد.” بنابراین همه عالم و همه آبهای عالم محل حضور، استقرار و اقتدار نیروهای مسلح جمهوری انقلاب اسلامی ایران است .

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به سخنان امام خامنه ای مبنی بر اینکه ان شاءالله تا 25 سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت؛ گفت :رژیم جعلی اشغالگر قدس با چالش­های بیرونی و درونی متعددی مواجه است که موجودیت او را به خطر می­ اندازد هر چند این رژیم قصد دارد بر این عوامل سرپوش بگذارد و بعضا فرافکنی کند. نکته مهم این مسئله این است که برخی فکر می­ کنند رژیم اشغالگر قدس فقط از عوامل بیرونی مانند جریان مقاومت تهدید می ­شود؛ در حالی که هم باید به عوامل درونی توجه کرد و هم نباید عوامل بیرونی را در جریان مقاوت محدود کرد بلکه حتی خود آمریکا که در نگاه اول به عنوان حامی اسرائیل غاصب محسوب می ­شود در برخی موارد می­توان آن را در عوامل افول این رژیم جعلی کودک­کش نیز لحاظ کرد.

سردار فدوی در پایان در واکنش به سوال خبرنگار ما مبنی بر صحت اخبار منتشر شده درباره خرید هواپیمای سوخو _۳۵ از روسیه گفت : این خبرهای منتشر شده، یعنی خرید و فروش این جنگنده پیشرفته یک امر بسیار بدیهی است. ما بعضی از نیازمندی هایمان را باید  از کشورهای دیگر تهیه کنیم هواپیمای سوخو _۳۵ هم در راس توانمندی های هواپیماهای جنگنده دنیا قرار دارد. بنابراین در اختیار گرفتن این هواپیما، امری بدیهی است.

انتهای پیام/6484

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین