قبل از تصمیمات قوه قضائیه در فضای مجازی اصلاحات را انجام دهید
قبل از تصمیمات قوه قضائیه در فضای مجازی اصلاحات را انجام دهید
حجت السلام محمد جعفر منتظری با انتقاد از وزیر ارتباطات نسبت به عدم راه اندازی شبکه ملی اطلاعات و همچنین اجرای مصوبات شورای عالی فضای مجازی گفت : آقای وزیر ارتباطات بیا در تلویزیون بنشین و با حضور کارشناسی که من معرفی می کنم به سئولات ما پاسخ بده!

بهارستان آنلاین – حجت السلام محمد جعفر منتظری در حاشیه تودیع و معارفه دادستان های قدیم و جدید تهران در پاسخ به این سئوال که بازداشتی های روز کارگر و معلم را تایید می کنید ؟ گفت : تعدادی از کارگران و معلمان در بازداشت بسر می برند که انشالله به مسایل شان رسیدگی می شود و آزاد می شوند.

به گزارش بهارستان آنلاین ، دادستان کل کشور در جواب این سئوال که تعداد بازداشت شوندگان چند نفر می باشد ؟ گفت: از تعداد آنها بی اطلاع هستم.

محمد جعفر منتظری با تاکید بر ااینکه قوه قضائیه نمی تواند شاهد استمرار وضع فعلی فضای مجازی باشد ، خاطر نشان نمود : از مسئولین این امر درخواست داریم خودشان قبل از اینکه تصمیمات در قوه قضائیه قطعی شود اصلاحات را انجام دهند.

دادستان کل کشور با تاکید بر عملیاتی شدن مصوبات شورای عالی فضای مجازی گفت: از وزیر ارتباطات می خواهیم مصوبات شورای عالی فضای مجازی سریعا اجرایی و عنلیاتی شود چراکه قوه قضائیه دیگر نمی تواند شاهد استمرار این شرایط باشد .

منتظری با بیان اینکه در هفته های آینده در این مورد جلسات و تصمیماتی گرفته خواهد شد بیان نمود: ما از مسئولین درخواست می کنیم خودشان قبل از این که تصمیمات در قوه قضائیه قطعی شود اصلاحات را انجام دهند در غیر اینصورت ما بیشتر از این نمی توانیم تحمل کنیم و برخورد خواهیم کرد.

دادستان کل کشور در رابطه با نقش دادستان ها در پیشگیری تخلفات گفت : یکی از وظایف دادستان ها این است که قبل از اینکه جرمی واقع گردد مسائل پیشگیرانه با توجه به حوزه صلاحیت خود انجام دهند و این موضوع هم نیاز با همکاری با تمام دستگاه ها دارد ، امیدواریم با توجه به تصمیمات و سیاست های قوه قضائیه بخشی از مسائل مربوط به پیشگیری وقوع جرم را مدیریت کنیم تا شاهد موفقیت های بیشتری باشیم.

انتهای پیام/120

  • نویسنده : امیرحسین عصاریان