قدرت تولید خطر ما بسیار فراوان است اما ما خویشتندار هستیم
قدرت تولید خطر ما بسیار فراوان است اما ما خویشتندار هستیم
فرمانده کل سپاه خطاب به دشمنان ایران تأکید کرد: کاری نکنید این انرژی انباشته آزاد شود، درست محاسبه کنید و احساساتی تصمیم نگیرید.

بهارستان آنلاین – سرلشکر سلامی گفت: انصارالله یک سرشاخه جهش‌یافته‌ای از انقلاب است، آنها امروز منبعی انباشته از قدرت هستند که اگر آزاد شود تمام میدان جنگ را تغییر می‌دهد و این واقعیت را دشمن می‌داند.

به گزارش بهارستان آنلاین ، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در آیین رونمایی از 90 اثر اسنادی و پژوهشی دفاع مقدس طی سخنانی اظهار داشت: در جمع مردانی هستیم که عزت امروز و کرامت این ملت و استقلال و امنیت پایدار آن مدیون نبرد عاشورایی آنها است. این مردان روزی تاریخ را ساختند و امروز آن را می‌نگارند.

سرلشکر سلامی گفت: قدرت ما به‌گونه‌ای است که وقتی گروهی مثل انصارالله عمل می‌کند دشمن آن را از جانب ما می‌داند، انصارالله یک سرشاخه جهش‌یافته‌ای از انقلاب است، آنها امروز منبعی انباشته از قدرت هستند که اگر آزاد شود تمام میدان جنگ را تغییر می‌دهد و این واقعیت را دشمن می‌داند.

فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه “به مرز نترسیدن از دشمن رسیده‌ایم”، عنوان کرد: ما وقتی می‌زنیم شجاعانه آن را می‌گوییم. مگر پهپاد را نگفتیم؟

وی اظهار داشت: امروز مخاطرات وسیع‌تر از مرزهای ما گسترش یافته است. دشمنان دیگر با دید گذشته به قدرت‌های جهان اسلام نگاه نکنند، صحنه تغییر کرده است.

سرلشکر سلامی عنوان کرد: مفتخریم به اینکه آنقدر قدرتمندیم که دشمن هرگونه کار پیچیده‌ای را از سوی ما تصور می‌کند.

فرمانده کل سپاه خطاب به دشمنان نیز تأکید کرد: کاری نکنید این انرژی انباشته آزاد شود، درست محاسبه کنید و احساساتی تصمیم نگیرید، مثل اقدام احساسی سران سه کشور اروپایی و آن بیانیه دروغین. آنها می‌خواهند با استفاده از فضای این روزهای سازمان ملل جنگ روانی را علیه ما راه بیندازند.

وی گفت: قدرت تولید خطر ما بسیار فراوان است اما ما خویشتندار هستیم، بنای آشوب نداریم اما پاسخ آشوبگران را می‌دهیم.

وی افزود: ادراکی که امروز از ایران به‌عنوان منبع شکوه و نماد ایستادگی در مقابل آرایش به‌هم‌پیوسته قدرت‌های جهانی می‌شناسند، مدیون شهیدان و خانواده آنها و فرماندهان بزرگی است که تاریخی‌ترین قطعه تاریخ ایران را نگاشتند.

سرلشکر سلامی ادامه داد: دفاع ما امروز با همان صفت مقدس بودن، چهل‌ساله شد و هشت سال تنها بخشی از دفاع چهل‌ساله ما است. امروز اعتبار قدرت ما در ذهن ستمکاران به‌عنوان یک حقیقت ظهور پیدا کرده است.

فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه این موفقیت به‌برکت موهبتی الهی به‌نام ولی فقیه و رهبری است که هدایتگر این حماسه‌های جاودان تاریخ ایران و اسلام بوده است، عنوان کرد: چهل سال است در حال جنگ هستیم. ما امروز یک قدرت غیر قابل تصور برای دشمنان هستیم چرا که آنچه از ما می‌دانند تنها بخش کوچکی از آن است.

وی گفت: این قدرت انبساط یافته است و ساختارهای قدرتش آنچنان عظیم شده که دشمن نمی‌تواند در محاسبات خود آن را نادیده بگیرد.

انتهای خبر/573