قطعا انگیزه‌های سیاسی پشت پرده استیضاح فاطمی امین است/ نباید پاپیچ دولت شد
قطعا انگیزه‌های سیاسی پشت پرده استیضاح فاطمی امین است/ نباید پاپیچ دولت شد
اگر بخواهیم از الان استیضاح وزرا را شروع کنیم به دولت آسیب وارد کرده و توان دولت را برای حرکت شتابنده در راستای حل مشکلات کشور کاهش می‌دهیم.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی درباره استیضاح فاطمی امین وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: ممکن است برخی از نمایندگان تحت تاثیر برخی القائات برای این استیضاح قرار گرفته باشد قطعا انگیزه‌های سیاسی پشت پرده این استیضاح است.

به گزارش جامعه خبری «بهارستان آنلاین» ؛ حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در مورد استیضاح وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: با این استیضاح کاملا مخالف هستم.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی در مورد علل مخالفتش با استیضاح وزیر صنعت معدن و تجارت افزود: این وزارتخانه مسئولیت‌های بسیار مهمی دارد و وزیر برای ایجاد هماهنگی و اصلاحات ساختاری در این وزارتخانه نیاز به فرصت بیشتری دارد.

غضنفرآبادی خاطرنشان کرد: با توجه به گزارشی که اخیرا وزیر صنعت به مجلس داد این وزارتخانه با مدیریت فاطمی امین در حال اصلاح ساختارها و رشد و پیشرفت است.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در شرایطی که کمتر از یک سال از عمر دولت گذشته است نباید پاپیچ دولت شده و مانع حرکت شتابنده دولت برای اصلاحات اقتصادی و حل مشکلات مردم شویم.

وی اظهارداشت: ممکن است برخی از نمایندگان تحت تاثیر برخی القائات برای این استیضاح قرار گرفته باشد قطعا انگیزه‌های سیاسی پشت پرده این استیضاح است.

انتهای پیام/5328

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین