قطعا اگر موضوع مهسا امینی نبود دشمنان بهانه دیگری را می تراشیدند و این اتفاقات رخ می داد
قطعا اگر موضوع مهسا امینی نبود دشمنان بهانه دیگری را می تراشیدند و این اتفاقات رخ می داد
قطعا اگر موضوع مهسا امینی نبود دشمنان بهانه دیگری را می تراشیدند و این اتفاقات رخ می داد

فعال سیاسی اصولگرا گفت: رهبر معظم انقلاب کاملا پشت پرده حوادث اخیر را افشا کردند تا افراد دچار اشتباه محاسباتی نشوند.
به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛ حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب درباره حوادث روزهای اخیر گفت: خیلی ساده اندیشی است که تصور شود فوت یک خانم یا مسئله حجاب عامل اغتشاشات و خراب‌کاری‌ها در کشور شد. قطعا این نقشه از پیش طراحی شده دشمنان برای آغاز سال تحصیلی بود تا در جهت براندازی و بی ثبات‌سازی کشور ضربه‌ای به جمهوری اسلامی بزنند.

وی با بیان اینکه دشمنان می خواستند فکر و ذهن مردم را از پیروزی ها، موفقیت ها و دستاوردهای شگرف و عظیم انقلاب اسلامی به ویژه طی یکسال گذشته منحرف کنند، افزود: آنها که عجولانه بیانیه دادند، موضع گیری کردند، نسبت به نیروی انتظامی ظلمی روا داشتند و به این نیروی خدوم قبل از اینکه چیزی اثبات شود، تهمت زدند یا به شکلی با اغتشاشگران همراهی کردند، حالا که متوجه شدند پشت سر همه این طراحی ها آمریکا، صهیونیسم بین الملل و رژیم های مرتجع منطقه هستند و اهداف آنها فراتر از مسئله حجاب و فوت یک خانم است، جا دارد تغییر موضع دهند و با صراحت موضعگیری های گذشته خودشان را اصلاح کنند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب اظهار کرد:اگر افراد یادشده موضعگیری های خودشان را اصلاح نکنند برای دستگاه قضایی مسلم می شود که آنها آتش بیار معرکه بودند و سعی کردند بنزین روی این آتش بریزند؛ طبیعتا به میزان این تخلف ها با آنها برخورد خواهد شد.

وی افزود: جوانانی که فریب فضای مجازی را خوردند دستگاه قضایی به میزان تأثیر افراد و شخصیت ها و گروه ها در این اغتشاشات باید برای آنها کیفر مشخص کند. آن قشری که فریب خوردند، طبیعتا دستگاه قضایی با یک تنبیه عبرت آموز اقدام می کند تا دیگر افراد در این چاله ها نیفتند و در پازل دشمن بازی نکنند.

این عضو حزب موتلفه یادآور شد: بدون شک در این رابطه رهبر معظم انقلاب کاملا به مسئله پشت پرده این حوادث اشاره کردند تا افراد دچار اشتباه محاسباتی نشوند و تصور نکنند اگر موضوع مهسا امینی نبود این اتفاقات رخ نمی داد. قطعا دشمنان بهانه دیگری را می تراشیدند. دانشجویان هم باید به هر حال باید مراقبت کنند و درون پازل دشمن بازی نکنند.

  • منبع خبر : فردا