قلعه نویی : مسئولیت باخت سپاهان را مقابل استقلال به عهده می گیرم.
قلعه نویی : مسئولیت باخت سپاهان را مقابل استقلال به عهده می گیرم.
باخت سپاهان و تراکتورسازان و پیروزی استقلال رقابت را در جدول رده بندیبرای کسب مقام قهرمانی بسیار حساس نموده است حال باید دید پیروزی می تواند با برد مقابل سایپا خود را از سایر رقبا جدا نماید یا اینکه همچنان باید شاهد رقابت نفس گیر چهار تیم بالای جدول برای کسب مقام قهرمانی باشیم.

بهارستان آنلاین – دیدار سپاهان و استقلال در هفته بیست و پنجم لیگ برتر اگرچه در نیمه دوم بسیار تماشایی و پایاپای به پیش رفت اما این استقلال بود که در دقایق پایانی وقت های اضافه با حرکت انفرادی و گل زیبای پاتوسی توانست سه امتیاز شیرین این مسابقه را از آن خود نماید و با چهل و هفت امتیاز به رده سوم جدول رده بندی صعود نماید.

به گزارش بهارستان آنلاین ؛ سرمربی تیم سپاهان اصفهان در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی با تبریک به تیم استقلال گفت : از طرفداران خوب تیم سپاهان معذرت خواهی می کنم و مسئولیت این باخت را به عهده می گیرم.

امیر قاعه نوعی با تاکید بر اینکه فوتبال عدالت نمی شناسد خاطر نشان کرد : با وجود اینکه بچه های ما فوتبال بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند اما ما بازی را واگذار نمودیم.

سرمربی سپاهان با اشاره به بازی آینده این تیم مقابل سایپا تصریح نمود: این باخت پایان زندگی نیست و از الان ما به فکر بازی با سایپا هستیم و به هیچ چیز دیگر فکر نمی کنیم چون تیم های بزرگ دنیا نیز می بازند و تیم من قبل از آن سکته تاکتیکی بسیار عالی بازی کرد .

امیر قلعه نوعی درباره حواشی بازی و پرتاب نارنجک به زمین گفت : فرهنگ سپاهان فرهنگ پهلوانی است که شامل دو خصلت که یکی تشویق تیم سپاهان و دیگری احترام به تیم مقابل است خلاصه می شود و نمی دانم آن نارنجک از کجا آمد و هواداران نباید دست به چنین کارهایی بزنند.

انتهای پیام /77

  • نویسنده : سالارسلیمی