قوه قضائیه با سگ گردانی و بدحجابی برخورد قاطع کند
قوه قضائیه با سگ گردانی و بدحجابی برخورد قاطع کند
نماینده مردم فلاورجان در مجلس با اشاره به حوادث اخیر در شمال کشور گفت: قوه قضائیه با سگ گردانی و بدحجابی برخورد قاطع کند.

بهارستان آنلاین- سید ناصر موسوی لارگانی با اشاره به حوادث اخیر در شمال کشور گفت: قوه قضائیه با سگ گردانی و بدحجابی برخورد قاطع کند.

به گزارش بهارستان آنلاین ، سیدناصر گفت: رئیس قوه قضائیه و وزرای ارشاد و کشور باید با معضل بدحجابی و سگ گردانی مقابله کنند. از طرفی اتفاقات تلخ چند روز پیش در شمال کشور و کشف حجاب عده ای در شأن نظام و شهدا نیست. انگار برخی مدیران فرهنگی قصد دارند با سکوتشان نسبت به این حوادث مهر تایید بر این مسائل بزنند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت بداند مردم برای استقرار اسلام، خون بهای سنگینی داده اند و به این راحتی دست از آرمان های خود برنمی دارند. از این رو مراقب باشید که سیل متدینین شما را با خود نبرد.

موسوی لارگانی با بیان اینکه آقای روحانی باید شفاف توضیح دهد که علت فشار به وزیر سابق آموزش و پرورش برای استعفا چیست؟ در قرن 21 بیان این دلایل برای استعفا برای مردم قابل قبول نیست. در شرایط کنونی وزارت آموزش و پرورش وضعیت نامساعد و نامناسبی دارد. عدم ثبات در مدیریت وزارتخانه در سال های اخیر موجب عدم دفاع از حقوق فرهنگیان شده است.

پایان پیام/204