قوه قضائیه یکی از ارکان مهم حکومتی در تضمین سلامت حکومت و مرمت شکاف بی اعتمادی در حد فاصل لایه های ملت و حاکمت میباشد .
قوه قضائیه یکی از ارکان مهم حکومتی در تضمین سلامت حکومت و مرمت شکاف بی اعتمادی در حد فاصل لایه های ملت و حاکمت میباشد .
باحضور حضرتعالی در مسند قوه قضائیه بعنوان عالمی فقیه و حقوقدان زمینه بازگشت اعتماد به دستگاه حکومتی به شکل عام فراهم شده است.

بهارستان آنلاین – علی کیهانیان دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب طی نامه ای به ریاست قوه قضائیه ضمن درخواست جلسه ای فی مابین برای حل برخی مشکلات موجود اعلام آمادگی کرد .

به گزارش بهارستان آنلاین ، در متن این نامه خطاب رئیس قوه قضائیه آمده است.

حضور گرامی برادربزرگوار آیت الله سیدابراهیم رئیسی
ریاست محترم قوه قضائیه
با سلام و احترام
بدینوسیله به استحضار میرساند که جمعیت حامیان انقلاب اسلامی سه راهبر اساسی را دنبال میکند : 1- احیای آرمانهای انقلاب اسلامی بر مبنای وصیت نامه حضرت امام (ره ) و فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی 2- احیای فرهنگ پاسخگویی مسئولین 3- نهادینه کردن مطالبه گری مردم بر مبنای خلاء های قانونی و احصاء نیازهای اقشار مختلف مردم.

قوه قضائیه یکی از ارکان مهم حکومتی در تضمین سلامت حکومت و مرمت شکاف بی اعتمادی در حد فاصل لایه های ملت و حاکمت میباشد .باحضور حضرتعالی در مسند قوه قضائیه بعنوان عالمی فقیه و حقوقدان زمینه بازگشت اعتماد به دستگاه حکومتی به شکل عام فراهم شده است. اما به شرط و شروطه ها ، و شرط اساسی آن بکارگیری انسانهای توانمند مردمی ،شجاع ، ایثارگر که هر لحظه در خدمت و دسترس مردم باشند و مصادیق مبارزه با ظلم و اجحاف وفساد بصورت ریشه ای و بر مبنای استخراج علت و معلولی فقاهتی در کنار ضوابط و قوانین متقن جمهوری اسلامی ایران میسر خواهد بود.همانگونه که پیامبر اعظم صلوات‌الله‌علیه‌و‌آله فرمودند: “دو گروه از امت من هستند که اگر صالح باشند، امت من صالح، و اگر فاسد باشند، امت فاسد می‌شود؛ آن دو گروه علما و اُمرا هستند.

جمعیت حامیان انقلاب اسلامی نیز بر خود تکلیف دانسته ضمن حمایت از احیای ماموریت ذاتی قوه قضاییه در ایجاد حکومتی شایسته حاکمیت و مردم شهید پرور اعلام میدارد که در کارگروهها و کمیسیونهای مختلف خود اعم از حقوقی و اقتصادی نسبت به رصد مسائل و نیازهای جاری کشوربر مبنای سه راهبرد خود نسبت به موارد مشروحه ذیل صاحب نظر بوده و استدعا دارد تا در این مسیر حوزه قضائیه را یاری نماید:

1- ساختار اقتصادی صورت گرفته در کشور که اکنون منجر به ایجاد وضعیت بحران اقتصادی شده تا حدی که مقام معظم رهبری موقعیت جنگی را به آن اتلاق مینمایند .

2- بررسی و اصلاح ساختار رویه قضایی و نحوه کاهش مراجعات و پرونده های موجود و آتی نظام دادرسی

لذا خواهشمند است جلسه ای در خدمت حضرتعالی باشیم .

انتهای پیام/303