قوه قضاییه به هیچ وجه در برخورد خود با مفاسد جناحی عمل نکرده و ورود خوبی به بسیاری از جرایم و مفاسد داشته است
قوه قضاییه به هیچ وجه در برخورد خود با مفاسد جناحی عمل نکرده و ورود خوبی به بسیاری از جرایم و مفاسد داشته است
بهتر است رئیس جمهور اگر از وجود مفاسدی در کشور باخبر است این موارد را به قوه قضاییه اعلام کند، قوه قضاییه به هیچ وجه در برخورد خود با مفاسد جناحی عمل نکرده و ورود خوبی به بسیاری از جرایم و مفاسد داشته است.

بهارستان آنلاین – نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: بهتر است رئیس جمهور اگر از وجود مفاسدی در کشور باخبر است این موارد را به قوه قضاییه اعلام کند تا این قوه با مفسده شکل گرفته برخورد کند.

به گزارش بهارستان آنلاین ؛ فاطمه ذوالقدر با اشاره به اظهارات رئیس جمهور درباره جلوگیری از برخی مفاسد میلیارد دلاری در کشور و نگرانی وی از این موضوع اظهارداشت: قوه قضاییه ورود خوب و مطلوبی به بسیاری از مفاسد داشته است.

وی تاکید کرد: برخورد با مفاسد آنهم در هر بخش و سازمان و قوه‌ای فرقی ندارد لذا قوه قضاییه این عزم را دارد که به هر موضوع مفسده‌ای ورود کند.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: بهتر است رئیس جمهور اگر از وجود مفاسدی در کشور باخبر است این موارد را به قوه قضاییه اعلام کند تا این قوه با مفسده شکل گرفته برخورد کند.

ذوالقدر بیان داشت: قوه قضاییه عزم خود را جزم کرده تا با هر تخلفی در هر جناحی برخورد شود.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قوه قضاییه به هیچ وجه در برخورد خود با مفاسد جناحی عمل نکرده و ورود خوبی به بسیاری از جرایم و مفاسد داشته است.

انتهای پیام/722