قیمت کاغذ کاهش یافت
قیمت کاغذ کاهش یافت
با تاکیدات امام خامنه ای به مسئولان وزارت ارشاد در حل مسئله کاغذ و حضور و همفکری وزیر محترم ارشاد با اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس اسلامی و اتخاذ تصمیمات گرفته شده قیمت کاغذ کاهش یافت .

بهارستان آنلاین – التهاب افزایش قیمت کاغذدر بازار با اعلام ترخیص کاغذهای موجود در کمرک تاحدودی فروکش نمود و قیمت کاغذ تحریر 70 گرمی در حدود ده هزار تومان کاهش یافت .

به گزارش بهارستان آنلاین ، این اقدام و مدیریت وزارت ارشاد و همچنین تثبیت تخصیص ارز 4200 تومانی به کاغذ نشر و مطبوعات می تواند تا حدود بسیار زیادی به تثبیت و کاهش قیمت کاغذ کمک نماید.

این در حالی است که وزیر ارشاد هفته گذشته با حضور در کمیسیون فرهنگی مجلس از بهبود و سروسامان دادن به بازار کاغذ خبر داد و گفت که همه نیازهای کشور در بخش کاغذ انجام شده و فقط در بخش توزیع و نظارت مشکلاتی وجود دارد که این مشکلات نیز در حال مرتفع شدن است.

از سوی دیگر کمیته ای از نهادهای ذی ربط ، سازمان تعزیرات و قوه قضائیه به طور جدی تری به افرادی که ارز دولتی دریافت اما کاغذ وارد نکرده اند و همچنین افرادی که کاغذ را با ارز دولتی وارد و به قیمت مناسب توزیع نکرده اند برخورد خواهد نمود

این اقدام انقلابی وزارت ارشاد نشان می دهد که دولت دکتر روحانی عزم خود را در مبارزه قاطع با گرانی ها و تنظیم بازار بطور جدی تری آغاز نموده است که انشالله این رویکرد در سایر بدنه اجرایی دولت به ویژه در وازارت صنعت نیز نمود داشته باشد.

انتهای پیام / 156

۵۷۲۴۵