لازمه شروع آرایش جنگی حذف تعدادی از وزرای کابینه جریان اصصلاحات دولت دوازدهم است
لازمه شروع آرایش جنگی حذف تعدادی از وزرای کابینه جریان اصصلاحات دولت دوازدهم است
مهندس علی کیهانیان : به فرموده مقام معظم رهبری دشمن آرایش جنگ اقتصادی به خود گرفته است ما نیز باید این آرایش را تشخیص و با آن مقابله کنیم.

بهارستان آنلاین – مهندس علی کیهانیان برای بهارستان آنلاین نوشت : عملکرد دولت شکاف و گسل زیادی بین ملت و حاکمیت ایجاد کرده که با حذف تعدادی از این بازیگران این کابینه و استفاده از عناصر شایسته و صاحب سبک و صاحب نظر می تواند از ضرر و زیان بیشتر جلوگیری نماید.

به گزارش بهارستان آنلاین ، آنچه که مسلم است افزایش قیمت ها ، ایجاد بازارهای سرمایه کاذب و فراگیر توسط صاحبان قدرت متصل به دولت و مجلس و ساختار رابطه ای درون سازمانی شرکت های خصوصی فرمایشی بجای بهره گیری از سازمان های اقماری در برون سپاری و قوانین دست و پاگیری که عامل اصلی تولید شده است مثل مالیات بر ارزش افزوده در کلیه مراحل زنجیره اقتصادی و اخذ مجوزهای جورو واجور به پیکره نظام اقتصادی در جهت فروپاشی نظام است.

این رسم بازی است که اگر حاصل عملکرد بازیکنی خوب نبود فورا او را تعویض نمایند . البته تمام کابینه در افزایش قیمت ها و رکود تولید و افزایش فشار اقتصادی به ملت کاملا هماهنگ عمل کردند و دستگاه های نظارتی مثل مجلس شورای اسلامی هم نظاره گر بوده و در بسیاری از موارد مماشات کردند.

الان که به فرموده مقام معظم رهبری دشمن آرایش جنگ اقتصادی به خود گرفته است ما نیز باید این آرایش را تشخیص و با آن مقابله کنیم.

ملت عزیز و غیور ایران همیشه بصورت آماده باش در همه مراحل انقلاب بودند و خواهند بود اما این مسئولین هستند که میبایست برای التیام مصائب وارد شده نسبت به حذف عده ای و به کارگیری اشخاص شجاع، مدیر ، مدبر و ساده زیست متعهد و متخصص همت کنند.

انتهای پیام/157

  • نویسنده : مهندس علی کیهانیان